Українські Карпати прекрасні в будь-яку пору року і з будь-якого ракурсу. Однак, не так часто зустрічаються такі приголомшливі фотографії саме з висоти пташиного польоту. А якщо бути точніше – з висоти польоту дрона. Саме на безпілотник талановитий фотограф знімає такі неймовірні пейзажі.

20-річний Назар Дорошкевич з Чернівців — талановитий фотограф і ретушер, який вміло керує дроном. Зараз він живе і навчається в Києві, але багато подорожує по Україні і знімає дивовижні пейзажі з незвичайних ракурсів.

У цій добірці — фотографії Назара, які він зробив на гірськолижному курорті Буковель і в інших мальовничих місцях українських Карпат.

Популярні новини зараз
Нарешті додадуть не 100 гривень: пенсіонерам обіцяють майже 1600 гривень надбавки Українців попередили про зростання тарифів з 1 квітня та 1 липня: кого розорять платіжки Збільшені виплати вже через тиждень: як зміниться мінімальна пенсія 65-річним українцям пощастить двічі: як зміниться розмір пенсії
Показати ще

Карпатська гірська система є унікальною скарбницею не тільки європейського, але й світового значення. Карпати поряд з Альпами та Балканами характеризуються найбільшою біологічною різноманітністю, потужним природно-ресурсним потенціалом, високим рівнем збереженості дикої природи і самобутньою культурною спадщиною.

Карпатська гірська система розташована в центрі Європи і належать до північної гілки Альпійського складчастого поясу. Дуга Карпатських гір загальною протяжністю 1500 кілометрів перетинає територію Румунії, України, Польщі, Словаччини, Чехії, Угорщини і сягає аж Сербії і Чорногорії. Виділяють три основні частини — Західні, Східні і Південні Карпати. Найвища вершина Карпат — гора Герлаховський Штіт (2655 м) — знаходиться в Татрах на території Словаччини.

Карпати служать домом для майже 18 мільйонів людей, формують спосіб їх життя, визначають соціальну, економічну і культурну структуру великої кількості міст і сіл. Традиційні антропогенні ландшафти, які сформовані тисячоліттями, також мають величезну цінність для природи.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Жан Рено облаштувався в українських Карпатах. На Закарпатті тривають зйомки фільму "Останній крок" за участю знаменитого ранцузького актора Жана Рено. Продюсери фільму Олег Герман і Оліас Барко розповіли, що, незважаючи на сильні морози, вони знімають на тлі засніжених Карпат історію про самотнього кілера.