У бійці брали участь багато. У будь-якому віці бувають сутички, ви можете зустріти людину, яка прагне самоствердитися за рахунок поєдинку - і найчастіше, такі люди бувають п'яні. Не обов'язково тікати від такої сутички: більше енергії ви витратите в наступні дні на виправдання своєї "боягузтва". Пам'ятайте: навіть людина без спеціальної підготовки може перемогти в бійці. Головне, точно знати, що потрібно робити і як себе вести.

Брудна бійка

Бийте опонента по больових точках. Ваша єдина мета - вийти з цієї бійки переможцем. Немає ніяких правил, ніяких зупиняють кордонів. Колінні чашечки, сонячне сплетіння, гортань, очі, пах. Не бійтеся зламати йому ніс і забирайтеся з місця бійки по-доброму: якщо ініціатором був ворог, то з великою часткою ймовірності десь поблизу є його друзі.

Популярні новини зараз
Натискання ядерної кнопки путіним та реакція заходу: експерт розповів, чого можна чекати Яйця стануть справжнім делікатесом: експерт попередив про стрімке підвищення цін Чи справді треба боятися цьогорічної зими: українців потішили несподіваною новиною Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав
Показати ще

Не соромтеся, бийте першим

Найбільше програних бійок будується за однією схемою: ви не можете вдарити супротивника, поки він не зробить це першим. Звинувачувати в цьому варто прищеплене багатьом інтелігентне ставлення до суспільства в цілому - ну і деяку частину боягузтва теж. Переборите себе. Якщо події явно рухаються до однозначного фіналу, бийте першим. Перевага несподіваного удару важко переоцінити. Великий шанс закінчити неприємну сутичку моментально.

Швидкість або тактика

Припустимо, бійка вже розпочалася. Чи не метушіться зайвий раз. Постарайтеся звернути увагу, як діє ваш противник. Якщо він акуратний, ретельно вицелівать кожен удар і часто потрапляє - переймайте його тактику, швидкість тут нічого не вирішить. Намагається приголомшити вас градом безладних ударів? Значить опонент не дуже досвідчений. Сповільниться і прийміть захисну стійку. Не звертайте уваги на легкі пропуски і вичікуйте зручного моменту. Метушливість напевно змусить ворога відкритися - бийте в больові точки і знову повертайтеся до захисту.

Економія енергії

Будь-яка бійка забирає дуже багато енергії. Майте це на увазі і ретельно порівнюйте свої сили з силами противника. Розслабте плечі, не витрачайте енергію на скуті руху. Звичайний раунд на рингу триває всього дві хвилини: підготовлені спортсмени не витримують довше, хочете їх переплюнути? Кожне ваше рух має бути виправданим.

Дезорієнтація і погляд

Найпростіше буде дезорієнтувати опонента раптовим криком. Ніхто не очікує звуковий атаки посеред сутички - не соромтеся закричати ворогові прямо в вухо, коли він повалить вас на землю. Від несподіванки людина напевно послабить захоплення і у вас з'явиться можливість піднятися на ноги. Не менш важливий і контроль свого погляду. Ні в якому разі не відводьте погляд від противника. В очі дивитися марно, краще зупиніть погляд на центрі корпусу. Так в поле вашого зору залишаться і руки, і ноги ворога.

Як повідомляв портал "Знай.uа", учасники будь-якого спору прагнуть довести ту точку зору, яку вони вважають справжньою. Ми зібрали кращі прийоми для перемоги в будь-якій суперечці.