Намагаючись створити ідеальні стосунки, жінки нерідко допускають фатальні помилки. Знаючи, як їх уникнути, ваші шанси на щасливе майбутнє з другою половинкою істотно зростуть

Довга гра в недоторку

На жіночих форумах часто можна прочитати про те, що чоловік за своєю натурою — мисливець, а кожна поважаюча себе жінка повинна весь час бути трохи недоступною: швидка видобуток не так бажана і цікава. У свою чергу багато чоловіки нагадують, що вони не мисливці, а звичайні люди, у яких теж є комплекси, страхи і переживання. Деколи для молодої людини-зробити перший крок зовсім не так просто, як здається з боку, так і взагалі у відносинах страшно буваємо всім: і жінкам, і чоловікам.

Відсутність віри у власну красу

Жіноча невпевненість у собі може бути пов'язана з тим, що всі звикли порівнювати себе з фотомоделями на обкладинках глянцю і друзями з соціальних мереж, де прийнято хвалитися досягненнями, а не афішувати невдачі. При цьому досить посередні особи, навпаки, обожнюють себе, що змушують всіх навколо повірити у власну привабливість. У відносинах з чоловіками це працює схожим чином.

Популярні новини зараз
"Передам, як раніше": українці помітили дивне у платіжках за газ Кому та які повістки будуть вручати до 15 листопада: особливості мобілізації, які мають знати всі Збирала гроші на дрон, а живе в будинку за 55 мільйонів: колишню дружину олігарха Ярославського помітили в Лондоні Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Бажання повністю розчинитися в чоловікові

Деяким дівчатам властиво занурюватися у відносини з цим фанатизмом. Вони буквально одержимі своїми чоловіками та їхніми інтересами. Перебувати 24 години разом для такої дівчини життєво необхідно, а існування без молодої людини виявляється і зовсім нестерпним.

Цікаво, що при такій моделі поведінки дівчини неминуче потрапляють у пастку. Здавалося б, чоловікам така увага повинна лестити. Однак відсутність свого життя, власних інтересів і друзів як у дівчат, так і у молодої людини згубно впливає на будь-які стосунки.

Зацикленість на собі і своїй кар'єрі

Здається, що цю помилку частіше роблять чоловіки. Однак, як показує практика, дівчата, які не обмежуються роллю домогосподарки і хранительки домашнього вогнища, потрапляють в цю пастку нітрохи не рідше. Кар'єрні амбіції, багата творча життя, посиденьки з подружками — виправдань не з'являтися вдома і не проводити час з коханою людиною може бути багато. Між тим багато чоловіків зізнаються, що вони не завжди відчувають себе потрібними, так як їх супутницям і без них цілком нормально.

Замовчування образ з боку дівчини

Будь-які, навіть самі прекрасні людські відносини можна зіпсувати, якщо між людьми відсутня нормальна комунікація. Конфлікти і непорозуміння у відносинах в якомусь сенсі неминучі, це природна частина нашого життя. Проблеми починаються тоді, коли дівчата практикують довге мовчання, ніяк не озвучують свої бажання (в тому числі в сексі) і замовчують свої образи.

Раніше портал "Знай.ua" писав про те, як дізнатися, що ви зустріли справжню любов.