Вчені виділили дев'ять основних міфів про секс та вирішили розставити всі крапки на "і". Дослідники пояснили , наскільки часто думають про задоволення чоловіки та що насправді змушує жінок отримувати насолоду.

МІФ ПЕРШИЙ

Чоловіки думають про секс завжди. Насправді ж голови чоловіків заповнені думками про секс рідше, ніж всі думають, лише 34% часу, але кожного дня.

МІФ ДРУГИЙ

Популярні новини зараз
Волонтери переконані, що в Епіцентрі торгують бронежилетами для ЗСУ Війна переходить у затяжну фазу: Резніков розповів, як окупанти готуються обороняти захоплені території Красуня Тіна Кароль накинула оком на воїна ЗСУ: "Познайомитись би" Оля Полякова в патріотичному вбранні стала втіленням статуї Свободи для українців: "Краса неймовірна"
Показати ще

Другий міф повідомляє, що секс здатен розслабити, але забирає сили перед важливою подією. У цьому міфі є частка правди, принаймні, швейцарські вчені радять уникати сексу перед важливим заходом.

МІФ ТРЕТІЙ

Згідно з поширених думок, лише підлітки не можуть як слід задовольнити жінку у ліжку. Насправді близько третини і дорослих чоловіків не можуть впоратися із цим важливим завданням, як того хочуть представниці прекрасної половини.

МІФ ЧЕТВЕРТИЙ

Четвертий міф абсолютно помилково переконував, що у незадоволених чоловіків можуть посиніти яєчка.

МІФ П'ЯТИЙ

Також помилково вважати що соски чоловіків не чутливі. Насправді ж ці органи так само можуть бути чутливими і як у жінок у половини сильної статі.

МІФ ШОСТИЙ

Сучасна наука не може підтвердити правдивість і шостого міфу, згідно з яким секс є залежністю.

МІФ СЬОМИЙ

На 85% хибний черговий міф про те, що "нічні оргазми" притаманні тільки сильній статі, - саме такий відсоток жінок переживали почуття оргазму під час сну.

МІФ ВОСЬМИЙ

Дехто вважає, що чверть чоловіків симулюють оргазм. Однак вчені стверджують, що представники сильної статі фізіологічно на таке не здатні.

МІФ ДЕВ'ЯТИЙ

Дев'ятий міф підкріплював помилкову впевненість, що засоси не можуть завдади істотної шкоди. Однак, в 2011 році в Новій Зеландії жінка пережила інсульт через засос від партнера під час інтимної близькості.

МІФ ДЕСЯТИЙ

Великий пеніс здатний спровокувати найбільш сильний жіночий оргазм. За словами вчених, це не більше, ніж міф. Жінки часто отримують задоволення і без партнера.

Які ще існують міфи про секс

Як повідомляв портал "Знай.ua", медики назвали головну небезпеку утримання від сексу та як впливає подібне явище на представників обох статей.