Сценічний образ, створений співаком Олегом Винником, має суттєві відмінності від образу Потапа з точки зору відповідності уявленням про секс-символ у підліткової, молодіжної та більш зрілої аудиторії.

Про це "Обозревателю" розповів психотерапевт, сімейний психолог, сексолог Олександр Коломійчук.

Він констатував: "Люди сприймають артистів, людей шоу-бізнесу не як реальних особистостей, а як образ". При цьому, щоб отримати звання "секс-символа", артист повинен максимально відповідати образу, створеному в уяві публіки.

Відповідаючи на запитання "Обозревателя", як сьогодні в уявленні жінок виглядає сексуально привабливий чоловік, лікар пояснив: "В одязі - прагнення до класики, в поведінці - стриманість".

"У зрілих жінок зі сформованим смаком зараз краще заходить строгий стиль - піджаки, костюми. Якщо для жінок-артисток акцент зміщений в бік відкритості, доступності та навіть епатажу, то у чоловіків на сцені інший акцент - в бік стриманості. Це стиль чоловіка, що ствердився, чоловіка, який не нав'язується, який знає собі ціну, але який, тим не менш, готовий встановити якийсь близький контакт. Тобто він доступний, але не легко доступний", - розповів сексолог.

Популярні новини зараз

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

Переможець "Холостячки" Андрій Задворний не повірив Златі Огнєвіч: "Жах, а не вибір"

Донька Ніни Матвієнко Тоня розкрила правду про розлучення матері після 40 років подружнього життя: "Втомилися, хочуть самі пожити"

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

Показати ще

Він додав, що сьогодні публікою цінується стриманий стиль артиста-чоловіка "не стільки в одязі, скільки в поведінці".

Олег Винник розповів подробиці особистого життя та історію нерозділеного кохання.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Олег Винник однією піснею відповів на всі запитання.