Кориця - це та спеція, яка допомагає організму спалювати жири.

До такого висновку прийшли вчені з Мічиганського університету. Вони досліджували біоматеріали від добровольців з різних країн, що мають різний вік, стать, расу, статура. У кориці є ціннамальдегід, який і краще за всіх бореться з жиром. В результаті ліпідний обмін значно виріс, так як зросла активність ферментів і генів, що впливають на нього.

Білки Ucp1 і Fgf21, які відповідають за обмінні процеси, в тому числі, жирові, стали активніше працювати під впливом коричного альдегіду.

Ці досліди підтвердили дані, отримані в результаті експериментів над мишами. Ті гризуни, які харчувалися корицею, легко позбувалися від жирових відкладень на животі. Крім того, у них нормалізувалася травлення.

Популярні новини зараз

ПриватБанк роздає дані українців, як на ярмарку: новий номер вже не допоможе

Настю Каменських, Лесю Нікітюк і Дашу Астаф'єву застукали разом в грайливих позах: дуже розкуто

Ольга Сумська показала свого Сулеймана, і це не Борисюк

Багатодітний батько і директор школи вкоротив собі віку, залишивши останню записку: "Просто зламався..."

Показати ще

На розумові здібності кориця також впливає: поліпшується мозкова діяльність, стимулюється пам'ять. Південнокорейські вчені також впевнені, що кориця здатна протистояти сезонних вірусів набагато краще будь-яких штучних противірусних препаратів.

До плюсів прянощі можна віднести те, що вона не втрачає своїх властивостей при тепловій обробці. Тому її з мело можна додавати у випічку.

Користь кориці

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що простий детокс-коктейль допоможе зробити фігуру стрункою без особливих складнощів. Особливо він стане в нагоді тим, хто хоче швидко досягти відчутних результатів. Таким коктейлем слід починати свій ранок.