Зірка дорослих фільмів стала причиною дуже незвичайного рекорду

поділитись
Вона вічно привертає увагу перехожих

Фермер з Індії розповів, як захистити врожай від паразитів за допомогою плаката порноактриси.

Ченчу Редді зі штату Андхра-Прадеш вирощує капусту – звичайну і кольорову – на десяти акрах, і пояснює, що вона вічно привертає увагу інших жителів села і перехожих. Тому він встановив плакат колишньої порноактриси Санні Леоне в червоному купальнику з написом "Гей, не плач і не заздри мені", щоб "відвести пристріт". За словами фермера, тепер всі погляди приманює вона, і капуста може спокійно рости.

Раніше індієць використовував для тих же цілей потворні опудала з головами у вигляді тарілок з зображеннями демонів, але вони не працювали. Фермер заявив, що вірить у те, що постер має магічну силу, оскільки вперше за багато років у нього виросло багато овочів.

Редді не боїться, що хто-небудь попросить його зняти плакат: "Влада ніколи не приїжджають на наші поля, щоб дізнатися про наші проблеми. Та й чому б їм бути проти?".

Як повідомляв портал "Знай.uа" в Японії вирішили провести фестиваль випускають гази красивих дівчат. Дійство пройде в день Свята дівчаток. Про це стало відомо завдяки повідомленням місцевих журналістів.

Автор матеріалу: 
Андрей Волков
Теги: 
фермер, акторка, врожай
Вибір редакції, Суспільство
21.03.2018
Християни святкують Великдень через тиждень після католиків
0
0
16:30 21.03.2018
Ролик швидко став сенсацією в Китаї
0
0
10:56 21.03.2018
П'яного "Джона Сноу" друзі ловили на проїжджій частині в Парижі
0
0
08:32 21.03.2018
Стюардеса живе з Кафельніковим у його квартирі
0
0
07:48 21.03.2018