Юну дівчину Ізабеллі Крістін Сантос зірку YouTube застрелили в Бразилії на автомагістралі. Блогерші було всього 14 років.

Відомо, що дівчина поки що фактично залишається живою, проте за словами медиків, її мозок уже мертвий. Шансів на те, щоб зберегти життя підлітку, практично немає.

Ізабелла Крістін Сантос, відомий бразильський YouTube-блогер і ведуча, отримала поранення з вогнепальної зброї під час перестрілки між двома водіями прямо на автомагістралі. Дівчинку-підлітка розстріляли на автомобільній дорозі між прибережними містами в бразильському штаті Панара. За попередньою версією, між водіями виникла суперечка, в результаті якого один з них відкрив вогонь.

Ізабелла була серйозно поранена і терміново госпіталізована в обласну лікарню. Невролог описав стан дівчинки дуже серйозне, а її мама розповіла, що мозок дочки вже мертвий.

Поліція вже заарештувала двох підозрюваних і вилучила зброю, з якого, імовірно, були зроблені постріли. За інформацією правоохоронних органів, ні один з двох затриманих не був раніше судимий.

Ізабелла Сантос - популярний YouTube-блогер, яка вела свій канал під назвою Isa Top Show. На канал дівчата підписані понад 100 тисяч користувачів.

Як повідомляв портал "Знай.uа" стрілку, який відкрив вогонь по лікарях і спустив собак на копів у селищі Солоницівка Дергачівського району, загрожує від трьох до семи років тюрми.