Під якою зіркою чоловікові треба народитися, щоб йти по життю відважним героєм, галантним джентельменом, надійним чоловіком, уважним коханцем, хорошим батьком і гідною людиною? Астролог надав всі відповіді, які вас цікавлять.

Про це повідомляють російскі ЗМІ.

Овни
Овен - чоловік-лідер. Він активний, цілеспрямований, наполегливий і дуже впевнена в собі людина. Чоловіки поважають в ньому незламний стрижень і волю до перемоги, а жінки - благородство, вміння відповідати за свої слова і бути "кам'яною стіною". Перешкод в любові для більшості чоловіків-Овнів практично не існує.

Близнюки
У чоловіків-близнюків є дві головні якості, на яких вони легко вирощують інші риси, яких бракує їх характеру. Йдеться про комунікабельності та сексуальності. Уміння налагоджувати корисні зв'язки і заводити вигідні знайомства, дозволяє Близнюкам оточити себе достатком, комфортом, успіхом і повагою. Вони надійні і відповідальні. З такими чоловіками легко себе почувати справжньою жінкою, особливо якщо врахувати, що другим їх пріоритетним якістю є підвищене лібідо, яким вони вміють вправно користуватися і в прямому, і в переносному сенсі.

Діви

Чоловіки-Діви найбільш перфекціоністський знак зодіаку. Вони завжди і в усьому прагнуть до досконалості, тому оточують себе тільки найкращим - найкращою роботою, кращої кар'єрою, кращим будинком, кращою жінкою. Потрапити в цю категорію - велика честь, якої удостоюються тільки обрані. Знайшовши ідеальну партнерку, чоловіки-Діви відкривають головні свої козирі - надійність, стабільність, вірність, галантність. Відповідати такому чоловікові нелегко, тому ті жінки, яким не вдається стати для чоловіків-Дев кращими, знецінюють їх видатні якості, звинувачуючи в надмірній вимогливості, завищеному педантизм, нудних емоціях або скупості, що межує з жадібністю.

Популярні новини зараз
Нові вимоги для виходу на пенсію: левова частка українців зіткнеться із проблемами Обладнання зламалося: в "Укренерго" заявили, що вимкнення світла будуть довшими Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз
Показати ще

Водолії
Всі чоловіки-Водолії - неординарні особистості, і щасливими себе відчувають тільки з такими ж непередбачуваними, волелюбними і оригінальними жінками. Вони розкривають і демонструють кращі якості, коли відчувають себе комфортно в усіх відношеннях - емоційному, духовному, фізичному. Гармонія в любові їх надихає, і вони готові проміняти свою свободу на узи Гіменея. І ось тоді Водолії відкривають головний козир - широку романтичну душу. Так красиво і влучно доглядати не вміє жоден інший знак зодіаку.

Риби
Чоловіки-Риби знаходять свою "справжність", якщо з ними поруч знаходиться справжня жінка, яка вміє надихати і мотивувати. У такому стані вони готові гори перевернути, всі кар'єрні вершини підкорити, всі війни виграти. Вони вміють бути шляхетними, самовідданими, безкорисливими.

Риби ідеальні, особливо, коли жінці важлива романтична складова - квіти без приводу, компліменти без нагадування і знання всіх пам'ятних для сім'ї дат.

Тельці

Чоловікам-Тельцям не вистачає об'єктивності до себе. У них часто завищена зарозумілість, а це не сприяє розвитку і вдосконаленню. Своє карколомне впертість вони видають за твердість характеру, який притаманний тільки справжнім чоловікам, скупість - за хазяйновитість, а песимізм - за реалізм.

Раки
Все в чоловіках-Раках добре, але все - занадто: надто турботливий, дуже господарський, занадто романтичний. Ось ця надмірність і не дозволяє їм дотягнутися до статусу справжнього чоловіка. Перебір. Жінки, звичайно, ласі на уважних і старанних Раков, але коли їх відносини перетворюються в цукор цукровий, стає нудно.

Леви

Чоловікам-Левам не вистачає самовідданості і альтруїзму. Вони часто егоїстичні і зациклені на власній персоні, а тому нікого навколо не помічають, хіба тільки тих, хто захоплюється їх мужністю, шляхетністю, красою. Ці якості, безсумнівно, властиві чоловікам-Левам, але аж надто вони показові.

Терези

Чоловіки-Терези часто страждають дефіцитом рішучості. Замість того, щоб вирішувати проблеми, вони їх створюють або придумують, а потім довго і болісно усувають. Звичайно, у них є якості, якими можна пишатися, але іноді все псує недовірливість, дріб'язковість і скритність.

Скорпіони

Багато чоловіків пишаються своєю приналежністю до знаку Скорпіона. Який же ще знак може бути настільки мужній? Але немає! І справа не в тому, що чоловікам-Скорпіонам не вистачає брутальності, сили, сексуальності. Назвати їх справжніми заважає недозволена для чоловіків злопам'ятність, мстивість, уїдливість.

Стрільці
Стрільцям отримати звання справжнього чоловіка заважають дві якості - правдолюбство і ревнощі. Вони практично не брешуть, а якщо і брешуть, то свято вірять в свою брехню. Їм невтямки зрозуміти, що іноді правда нікому не потрібна, не доцільна і небезпечна. Так само і з ревнощами. Часто Стрільці спеціально влаштовують сцени ревнощів, оскільки їм здається, що це їх робить справжніми чоловіками.

Козероги
Чоловіки-Козероги просто не були б козерогами, якби мали зговірливістю і вміли йти на компроміс. Але нажаль! Навіть коли вони погоджуються з чиєюсь точкою зору, то лише тому, що лінуються її оскаржувати, або їх думка з опонентом просто співпало. Назвати Козерога справжнім чоловіком зможе лише жінка, здатна підводити його до потрібних рішень так, щоб він був упевнений, що це його власні думки.

Рейтинг ідеальних дівчат за знаком Зодіаку

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що цим знакам Зодіаку буде нестерпно разом.