Якщо ви випадково, чи не зовсім, опинилися в подібному становищі - є кілька простих прийомів, які допоможуть легко вийти з незручної ситуації.

Цими прийомами поділилися користувачі мережі.

Попросіть записати ім'я до вашого телефону

Логічний і дієвий метод. Просто попросіть свого знайомого внести ім'я, прізвище і телефон в адресну книгу вашого смартфона. Аргументація залізна: ви хочете залишитися на зв'язку в майбутньому і при цьому боїтеся зробити помилку в написанні. Лобова переможна атака без жертв.

Запитайте адресу електронної пошти

Популярні новини зараз

Київський вокзал перетвориться на ТРЦ: "Почнемо заробляти!"

Щаслива Ані Лорак засвітилася в ліжку з кучерявим красенем: ніжно обіймалися

Пішов з життя зірка "Бумера": знайшли у власній квартирі

На Львівщині помер легендарний лікар, десятки врятованих втирають сльози: "Жив роботою"

Показати ще

Ще 10 років тому електронній пошті пророкували гірку долю. Натиск мобільних телефонів та інтернет-телефонії був дуже сильний, і здавалося, що прогресивне людство ось-ось відмовиться від листування. У кожного з нас є кілька електронних скриньок, серед яких неодмінно є ділова. Саме нею прийнято ділитися з новими знайомими, і саме в ній повинно вказуватись ваше ім'я та прізвище.

Введіть у розмову третю особу

Часто нове знайомство випадає на якийсь культурно-масовий захід. Це може бути кіно, семінар, вечірка і абсолютно будь-яка подія з безліччю незнайомих і крапелькою знайомих людей. Останніх і можна використовувати для своїх потреб.

Нічого складного: ви кликаєте приятеля і пропонуєте йому представитися вашому новому знайомому, а тому не залишається нічого іншого, як назвати себе у відповідь.

Обміняйтеся візитками

Хтось вважає візитки пережитком минулого, ну а хтось- перевіреним засобом обміну інформацією. Дивлячись на купки нарізаного картону з першими важко не погодитися, хоча спростувати доводи других теж не вийде. Як-ніяк на дворі ера мобільних гаджетів з їх зручними засобами розпізнавання візитних карток.

Представтеся в кінці бесіди заново

Давайте будемо об'єктивні: траплялося, що і ваше ім'я забували. Будучи адекватною людиною, ви не бачили в цьому нічого страшного і представлялися заново. Володарі незвичайних прізвищ за таких обставин взагалі вусом не ведуть. Тоді чого ж боятися? Закінчуючи розмову, ввічливо і перепрошуючи зізнайтеся, що у вашій пам'яті утворилася нова дірка і її непогано було б залатати.

Як повідомляв портал "Знай.uа" здавалося б, знайомство в Інтернеті – це найлегший спосіб знайти любов. Але на ділі все виявляється не так просто.