Власники чотирилапих вихованців часто викладають в мережу смішні відео зі своїми улюбленцями, які зазвичай, надзвичайно тепло сприймаються користувачами.

Цього разу мережу підкорило відео із собакою, який не може увійти у відчинені двері. Коли власник протягує руки до песика через поріг, тварина розуміє, що двері відчинені, але не може увійти. Собаку зупиняє саме цей високий поріг, який він, ймовірно, сприймає за раму склопакету.

Кумедний запис відразу став вірусним. Він набрав багато переглядів та безліч коментарів.

Відеозапис опублікував користувач з ніком Half_Line. Власник зафільмував свого пса, який стоїть за дверима й проситься у будинок. Та суть у тому, що двері не зачинені. Через кілька секунд тварина врешті розуміє, що щось не так.

Також у соцмережі Facebook стрімко набирає популярність відео з собакою-лижником. Пес, замість того, щоб насолоджуватись зимовою прогулянкою разом з господарем-лижником,  впирається  та лягає на спину, а чоловікові доводиться його тягти. За три дні ролик репостнули 122 тисячі користувачів, також воно зібрало 19 тисяч лайків.

В Японії користувачі Twitter влаштували флешмоб, назву якого можна перекласти як "божевільні пози, в яких засипають тварини". Крім собак і кішок японці викладають фото своїх домашніх папуг, гризунів і навіть їжаків. Флешмоб користується надзвичайною популярністю, адже на це можна споглядати можна довго - рівень мімішності посто зашкалює.

Як повідомляв портал "Знай.ua",  вчені довели, що люди, у яких є собака, більш відкриті до спілкування, щасливіші, чуйніші та відповідальніші за тих,  у кого немає домашніх вихованців.

А якщо мова про чоловіка, то це прекрасний  сигнал жінкам, що такий чоловік  може бути не лише хорошим другом, але і батьком.