Як повідомляє Clutch.ua стартували зйомки 8 сезону проекту" Зважені та щасливі "на телеканалі СТБ. Цього року учасникам допомагають не тільки скидати зайві кілограми, а й набирати відсутні. Адже критично низький вага – не менш небезпечна проблема.

Ведучою Зважених та щасливих 8 стала Мирослава Ульяніна, відомий український блогер, що пропагує здоровий спосіб життя. Нова ведуча також пренесла проблеми з вагою. Півроку тому Мирослава важила 38 кг, з якими прийшла на кастинг ведучої в Зважені та щасливі. За кілька місяців вона набрала 12 кг і старанно працює над собою.
Після оголошення нової ведучої, в Мережі розгорівся скандал з приводу зовнішнього вигляду Мирослави Ульяниної і побоювання за учасників. Тому думки дізналися насамперед у самих учасників .

«Особливістю харчування Мирослави є те, що вона хоче допомогти нашому організму очиститися, привчити нас до води і здорових продуктів. В нашому раціоні дуже багато зелені і овочів у сирому вигляді. Нічого смаженого в маслі немає. Звичайно, є каші і м'ясо. Якщо ми їмо курку, то обов'язково з салатиками. Якщо рибу або кисломолочну продукцію, то обов'язково з зеленими овочами», — розповіли дівчата.

«Звичайно, таке харчування відрізняється від нашого домашнього. Люди такі створіння, що можуть звикнути до всього. Вдома ми їли котлети, пельмені, пиріжки, але коли ми їхали сюди, були готові до того, що все зміниться. Для цього ми сюди і прийшли, щоб змінити своє життя і свій раціон. Всім подобаються ранкові смузі з яблучком, бананчиком, водоростями (спіруліною), кропом. Знаєте, напевно, у нас немає жодної страви, в якому не було б кропу. Але ми відмінно до цього ставимося», — пожартували худіючі.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що нещодавно розпочалися зйомки восьмого сезону шоу «Зважені та щасливі». В цьому році боротися за своє здоров'я і фігуру будуть батьки та їх діти. Цікаво, що В новому сезоні буде худнути і заслужений майстер спорту України, володар титулу «найсильніша людина світу» та неодноразовий чемпіон світу в силовому багатоборстві Василь Вірастюк.

«Скажу чесно, самому тренуватися складно. А на проекті «Зважені та щасливі» є можливість худнути в компанії. Це завжди веселіше і ефективніше, коли хтось підбадьорює, підстьобує, — признаетчя Василь