Бюджетні готелі – відмінний варіант для ночівлі в чужому місті. Не кожен має можливість або бажання на одну ніч викуповувати апартаменти в люксових готелях. Проте економія в недорогих готелях може бути в тому числі на охорону. А значить потрібно себе перестрахувати.

Для того, щоб спокійно лягти спати і не бояться, що вночі до вас в тиші нагрянуть злодії, можна використовувати нетривіальний метод зі склянкою. До того ж, якщо у вас з собою цінні речі: ноутбук, фотоапарат, дорогий смартфон.

Слід знати, що замки в номер в бюджетних готелях не надто надійні. До того ж, грабіжники часто мають свою комплект ключів від недобросовісного персоналу. Прокидатися кожен годину для перевірки свого майна або сон з включеним світлом – теж не вихід. Особливо якщо позаду був напружений день з переїздами, екскурсіями тощо.

Популярні новини зараз

Скандальну Галину Третьякову за хамство можуть позбавити депутатського мандату

75-річна мати Наташі Корольової знайшла дивну заміну сексу: це треба нюхати

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

Умільці знайшли креативних вихід. На ручку дверей потрібно лише повісити склянку, а другий поставити зверху. Так, від найменшого руху ручки вони з гуркотом впадуть на підлогу. Цей шум в нічній тиші не тільки налякає злодія, але і дасть прямий сигнал гостеві, що хтось знаходиться за його дверима.

Крім того, напередодні ввечері краще поцікавитися у персоналу, куди ви можете зателефонувати у разі небезпеки.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" в японському селі Хаконэ відкрився готель, в якому можна зняти номер з кішками. Відвідувачі, які не можуть тримати тварин будинку, просто в захваті від незвичайного закладу.

Про це пише Medialeaks. Повідомляється, що зараз в готелі Makikat Yugawara живуть 16 кішок. Відвідувачам закладу пропонується вибрати одну з них і, сплативши оренду, усамітнитися з нею в номері.

Щоб тварини не втекли, всі номери оснащені подвійними дверима. При бажанні тварин можна пригостити, замовивши в кімнату котячий корм. Також у номері можуть помістити лоток на час прокату.

Раніше в будівлі готелю розташовувався кото-кафе, проте після наполегливих прохань відвідувачів керівництво вирішило відкрити готель.