У суботу, 13 липня, в приміщенні IZONE (вул. Набережно Лугова 8) активісти ініціативи Save Oleg Sentsov проведуть мистецький захід «Ніч з Олегом Сенцовим», присвячений дню народження відомого режисера.

Захід розпочнеться о 20:00 і триватиме до 02:00 14 липня. За задумом організаторів, він поєднає в собі кілька форматів. Під час «Ночі з Олегом Сенцовим» будуть звучати твори режисера, виступатимуть відомі виконавці та відбудеться кінопоказ документального фільму «Етапом через пів-землі» (Громадське Телебачення).

Ми запрошуємо усіх бажаючих спільно відзначити день народження Олега разом із сестрою режисера Наталею Каплан, другом родини актором Євгеном Черніковим, Андрієм Хливнюком (гурт “Бумбокс), письменником Андрієм Курковим, Анатолієм Тапольським (Dj Tapolsky), Антоном Слепаковим (гурт «Вагоновожаті), Олегом Кадановим («Оркест Че»), письменницею Світланою Поваляєвою та іншими.

Безпосередньо на заході можна буде підписати привітання Олегу Сенцову, яке буде надіслане в колонію на крайню північ Російської Федерації, де відбуває покарання за сфабрикованою справою український режисер.

Участь безкоштовна.

Популярні новини зараз
Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Українці поспішають зняти готівку через ліміти: скільки вдасться отримати протягом доби Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни
Показати ще

Нагадаємо, що 13 липня українському кінорежисеру Олегу Сенцову виповниться 43 роки і це вже 6 день народження, який Олег зустрічає у російському ув’язненні. Заходи з нагоди дня народження Олега Сенцова цього тижня відбуваються в різних містах світу. Із календарем заходів можна ознайомитися на сторінках ініціативи Save Oleg Sentsov у соціальних мережах.

За додатковою інформацією звертайтесь: 0932536263 Катерина