Зірки шоу-бізнесу, політики, спортсмени і гурмани мистецтва будуть з 16 по 19 жовтня, чотири дні поспіль, насолоджуватись мистецтвом та пити шампанське в Національній опері України на міжнародному фестивалі «BALLET OPEN SPACE». В рамках фестивалю відбудеться прем'єра сучасної постановки «Touch of illusion». Ініціатори – найкрасивіша пара українського балету Олександр Стоянов і Катерина Кухар.

Чотири дні поспіль натхнення та естетичної насолоди від танцю найяскравіших зірок світового балету. Чотири дні поспіль найкращі артисти світового балету будуть не тільки дивувати своєю технікою та грацією, а й демонструвати особливості італійської, французької, американської та інших головних світових балетних шкіл на українській сцені.

Насичена чотирьохденна програма фестивалю «BALLET OPEN SPACE» продемонструє глядачам, як сучасну неокласику так й шедеври вже визнаної та перевіреної часом класи.

Популярні новини зараз
Вселенська батьківська субота 3 червня: чому перед Трійцею не можна навіть мити посуд, інші правила дня Тепер місяцями голодувати? З карток "Ощадбанку" зникають по 25 тисяч гривень Гороскоп на червень-2023 для всіх знаків Зодіаку: неприємності у Риб, помста для Стрільців та радісна подія Тельців В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші
Показати ще

У перший день фестивалю, 16 жовтня, відбудеться прем’єра балету «Touch of illusion» («Дотик ілюзій») від європейського хореографа Ricardo Amarante на музику Сергія Рахманінова.

На другий день фестивалю, 17 жовтня, глядачі зможуть насолодитися балетом «Лісова пісня» – діамант національної класичної хореографії. Головні ролі виконають Катерина Кухар та Олександр Стоянов. Вперше у виставі танцюватимуть артисти з інших світових театрів – Петра Конті та Еріс Нєжа (La Scala), Кер Жеремі-Лу (Парижська Opera Garnier). Балет створений за мотивами однойменної драми-феєрії української поетеси Лесі Українки й представлена під музичні мотиви українського класика Михайла Скорульського, який присвятив, велику увагу фольклору Волині у цьому творі.

Хореографія, костюми, декорації, музика балету «Лісова пісня» пронизані українським духом й як найкраще, без слів, розказують про Україну.

Третій день фестивалю, 18 жовтня, представлений найгучнішою прем’єрою минулого сезону (2018 року), неокласичним балетом «Children of the Night» («Діти ночі») – нове дихання в сучасній українській хореографії. Постановка хореографа та артиста Staatsbalett Berlin Олександра Абдукарімова, під музику – Антоніо Вівальді та Макса Ріхтера «Пори року».

Головні партії виконують прем’єри Національної опери України Олександр Стоянов й Катерина Кухар та артист Staatsbalett Berlin Олександр Абдукарімов.

19 жовтня УРОЧИСТЕ ЗАКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ ГРАНДІОЗНИМ ГАЛА-КОНЦЕРТОМ ЗА УЧАСТІ ЗІРОК СВІТОВОГО БАЛЕТУ.

На сцену вийдуть представники найкращих балетних шкіл світу:

- Петра Конті та Еріс Нєжа, (La Scala)

- Катерина Кухар та Олександр Стоянов (Київська Національна опера України)

- Кер Жеремі-Лу (Парижська Opera Garnier)

- Адамжан Бахтіяр (театр «Астана опера»)

- Джозеф Гатті (Boston Ballet)

- Анна Софія Шеллер (New York City Ballet та San Francisco Ballet)

- Олександр Абдукарімов (Staatsbalett Berlin)

та артисти Національної опери України.

Фестиваль: International festival «BALLET OPEN SPACE» 

Дати: 16,17, 18,19 жовтня 2019

Час: 19:00

Місце проведення: Національний театр опери та балету ім. Тараса Шевченка

Адреса: вул. Володимирська 50