Прем'єра спектаклю "Love Letters" ("Любовні листи"), в якому відомий продюсер і шоумен Антон Лірник та телеведуча Лілія Ребрик грають двох закоханих, відбудеться у Києві 15 грудня 2019 в МЦКМ (Жовтневий палац).

"Love Letters" – це спектакль про любов, де на сцені
тільки два актори - Він і Вона. Вони пишуть один одному листи. Пишуть їх все життя. Це історія двох доль, історія кохання. Вони не разом, і не з чиєїсь вини - так вийшло. У кожного свій шлях. Життя жінки - талановитої, пристрасної, яскравої. І життя чоловіка - цілеспрямованого, чесного, розумного. Підсумок любові - коробки листів.

"З розвитком технологій, на жаль, з нашого життя пішли листи, справжні, написані від душі і від руки. А вони були цінні тим, що в них людина могла сказати таке, чого не могла сказати в очі. Герої нашого спектаклю - це люди, які не завжди могли висловити один одному всі свої почуття, заміщаючи їх рядками на папері", - розповів Антон Лірник.

За його словами, завдяки цьому зможемо спостерігати історію їх кохання.

Популярні новини зараз

Воїна ЗСУ від снайперської кулі на Донбасі врятувала книга - сміливо може відзначати другий День народження

Розстріл військових у Дніпрі: 22-річна Жанна Шарова прийшла до тями, а Артемію Рябчуку загрожує довічне ув'язнення

Вбивство військових у Дніпрі: що говорять односельці про Артема Рябчука та хронологія подій від фігуранта справи

"Холостячка" Злата Огнєвіч практично зняла труси і засвітила "равлика", Задворний може кусати лікті

Показати ще

"Глядачі в залі підглянуть в замкову щілину за відносинами цих людей, адже вони довірили цим листам все найдорожче, що було у них, і завдяки цьому ми можемо знову пережити цю красиву романтичну історію кохання. Лілія неймовірно емоційна і дуже
органічно виглядає в спектаклі, де ми читаємо листи один одному. Ці листи дуже лаконічні, але в них багато сказано між рядків. І саме Лілія змогла прекрасно передати глядачеві ті емоції, ті відносини, ті почуття, які заховані в цих словах", - додав він.

П'єса, яка написана в середині минулого століття, сьогодні стала по-новому співзвучна часу. Герої історії писали листи і не ризикнули любов в словах перетворити в любов земну. Відстань від ідеалу до реальності виявилася нездоланною. Сьогодні такий сюжет назвали б "віртуальним романом".

Вперше п'єса "Love Letters" була представлена в 1988 році в театрі "Long Wharf" в місті Нью Хевен, штат Коннектикут. Пізніше різні актори різного віку робили п'єсу знаменитою, і незабаром "Любовні листи" показали по всій Америці і перевели на безліч іноземних мов.

Українська публіка побачить знамениту постановку 15 грудня в МЦКМ (Жовтневий палац), де головних героїв зіграють Антон Лірник та Лілія Ребрик.