Прем’єра онлайн відбулась 02.01.22 року фільм є у доступі по підписці на сайті Київстар ТБ.

Також у фільма є інклюзивна версія, він адаптований для людей з проблемами зору та слуху. Компанія EVERLEGAL та міжнародний технологічний холдинг TECHIIA за підтримки Доступного Кіно зробили інклюзивну версію, скористатися нею ви можете навіть вдома за допомоги смартфону та навушників. Все що необхідно, це завантажити безкоштовні застосунки EARCATCH та SUBCATCH сінхронізувати їх з фільмом та насолоджуватися переглядом.

Фото 1 из 5.
Фото 2 из 5.
Фото 3 из 5.
Фото 4 из 5.
Фото 5 из 5.

За перший показ фільм зібрав 15 тисяч глядачів перед екранами Київстар ТБ. І це тільки початок онлайн прем’єри.

Популярні новини зараз
Дружина Євгена Кошового показала розруху, яку залишили після себе окупанти, і заговорила про ненависть: "У саме серце" Хливнюк з "Бумбокс" після успіху "Червоної калини" у формі станцював запальний танець: "Флешмоб, вчимо рухи" Булітко з "Дизель шоу" і Бабкін гнівно відреагували на образливі слова лаврова про Україну: "Витратний матеріал у тебе в трусах" "Я вам зараз покажу": журналістка ТСН засняла Марічку Падалко перед ефіром
Показати ще

Цей фільм було створено за підтримки Антошка, Благо, Кормотех, Simba, Lodka Group та Rocket. А прем’єра була б неможливою без Pringles, Кабаноси, Карпатської Джерельною та Fiorelli.