Національний маркетплейс АЛЛО передав 54 000 захисних медичних масок та респіраторів на суму майже 700 тисяч гривень Дніпропетровській обласній організації Товариства Червоного Хреста України, осередку найстарішої гуманітарної організації в країні. Компанія передала захисні маски спеціально для безпечної роботи працівників та волонтерів товариства, які наразі опікуються внутрішньо переміщеними українцями, надають гуманітарну та соціальну допомогу всім, хто цього потребує, по всій території Дніпропетровської області: у Дніпрі, Кривому Розі, Нікополі та інших населених пунктах.

Респіратори, двошарові і тришарові медичні захисні маски, а також текстильні маски захистять працівників, волонтерів, а також опікунів та відвідувачів товариства від респіраторних інфекцій та коронавірусної хвороби СOVID-19, адже восени рівень захворюваності зростає, і в Дніпропетровській області прогнозують пік захворюваності на коронавірус саме на жовтень. Представники Червоного Хреста працюють з дітьми, молоддю та людьми поважного віку, тож така допомога є вчасною.

«Наразі вся увага українців сконцентрована на агресії росії, але не варто забувати й про пандемію СOVID-19, яка нікуди не поділася. Організації, що допомагають значній кількості людей, знаходяться в особливій зоні ризику. Ми надали захисні маски, адже зараз важливо залишатися здоровими всім працівникам та волонтерам Дніпровського осередку Товариства Червоного Хреста, щоб й надалі надавати допомогу українцям, які цього так потребують. АЛЛО не залишається осторонь, а шукає різні шляхи надання допомоги тим, хто сам ніколи не відмовляє у допомозі», – підкреслила Тетяна Ципкіна, керівниця відділу спорт та туризм маркетплейсу allo.ua.

Маркетплейс АЛЛО допомагає Дніпропетровській обласній організації Товариства Червоного Хреста України впродовж п'яти років. Передача захисних масок – наймасштабніша благодійна допомога від АЛЛО для організації, до цього компанія передавала дитячі речі, які зібрали співробітники АЛЛО, планшет та 40 клавіатур для роботи, а також фірмові футболки та кофти.

Цього року АЛЛО вже передала 1,3 млн гривень на допомогу онкохворим дітям за результатами новорічної акції «Лапка до лапки рятує життя», а також в рамках благодійного радіомарафону; ще 5 млн гривень компанія виділила на допомогу дітям, що постраждали від війни. АЛЛО оперативно реагує на запити від військових та волонтерів та продовжує благодійну діяльність.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

Довідка

АЛЛО — маркетплейс національного масштабу з товарами від електроніки, косметики та інструментів до одягу та меблів, з доставкою замовлень додому, на пошту або в магазини у понад 100 містах України.

allo.ua – тицяй що хочеш!

Товариство Червоного Хреста — наймасштабніша, найстарша і найбільш популярна гуманітарна організація на території України. Метою діяльності Товариства є захист життя людини, запобігання та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійного лиха, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі Збройних Сил та органам здоров'я, утвердження ідеалів миру, добра та милосердя.