В Украину вернулся один из нападавших на бывшего народного депутата Мустафу Найема. Сейчас над злоумышленником Магомед-Амином Саитовим уже состоялся суд, об этом на своей Facebook-странице сообщил адвокат Маси Найем.

Как отмечается, что злоумышленника Саитова, который прибыл в Украину, уже задержали и готовятся избрать меру пресечения.

“Нападающий на моего брата, Саітов Магомед-Амин, сейчас находится в Украине. Его схватили и сегодня в 18:00 будет судебное заседание по ходатайству прокуратуры города Киева о применении ранее избранной меры пресечения в виде содержания под стражей”, — написал Массе Найем.

Позже, адвокат Найем написал, что Шевченковский районный суд избрал задержанному Магомеду-Амину Саитову круглосуточный домашний арест на две недели.

Це - іспит для нової влади. Підозрюваний Саітов Магомед-Амін Абубакарович, який напав на мого брата 30 квітня 2018 року, повернувся, цитую, «тому що змінилась влада». Нижче - трішки подробиць з судового засідання щодо розгляду клопотання про застосування раніше обраного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Слідчим управлінням Головного управління Національної поліції у місті Києві проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12018100100004974 від 30.04.2018 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 122, ч. 2 ст. 296 КК України. Досудовим розслідуванням установлено, що ЗО квітня 2018 року, приблизно о 17 годині 25 хвилин, Саітов Магомед-Амін Абубакарович, перебуваючи на проїжджій частині за адресою площа Бессарабська, 2 в м. Києві, діючи у групі з Світовим Ахмедом Абубакаровичем, Саітовим Магомедом-Саліхом Арбуєвічем та Темербулатовим Умолтом Руслановичем, вчинили хуліганство. Одразу після цього Саітов Магомед-Амін Абубакарович виїхав на територію Республіки Азербайджан з метою уникнення кримінальної відповідальності. З 18 лютого він перебував в обліку Генерального секретаріату МОКП-Інтерпол з «червоною» карткою, тобто з метою арешту та подальшої екстрадиції до України. А тепер подробиці. 1. В суді і прокурор і суддя спитали у підозрюваного як та коли він перетнув кордон України. Підозрюваний Магомед відмовився надати таку інформацію. З цього приводу вже завтра подамо зяву про вчинення кримінального правопорушення, щоб слідство встановили всі обставини справи. Це кордон України, чи решето: хочеш – летиш звідси одразу після скоєння злочину, а хочеш – повертаєшся, попри оголошення в розшук (в тому числі державний). 2. На питання чому він повернувся – він відповів, що «бо змінилась влада». Тут важливо зафіксувати, що ще ніколи жодна людина, яка є в розшуку, не поверталась в України для отримання вироку. Це завжди було про домовленості. Хочу здивуватись, якщо на цей раз це буде не так. 3. Прокурор просить обрати запобіжний захід на 60 діб, при тому що строк досудового провадження до 07 жовтня 2019 року. З яких підстав? Ну що заважає нормально підготуватись до засідання? 4. Суддя не задовольнив клопотання прокурора, але обрав запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту строком до 07 жовтня 2019 року. В мене є певні здивування. Бо є чіткі ризики, передбачені ст. 177 КПК. Щонайменше бо людина просто втекла з України після вчинення ним протиправних дій. Його зупинило не те, що він згадав, що життя та здоров’я в Україні – це найвища соціальна цінність і тому неможна завдавати тілесних ушкоджень. А тому що влада була не та. Вже не кажучи про «міцні соціальні зв‘язки» та «репутацію». Добре. Як є. Будемо дуже пильно слідкувати за цілодобовим домашнім арештом. #справаМустафи

Популярные статьи сейчас
Показатели счетчика станут недействительными: потребителей предостерегли от неприятностей с платежками Украинцам выдают 3600 грн в месяц: выплата временная, стоит торопиться Новые тарифы на воду и канализацию: за каждый кубометр – 86 гривен Киевстар внезапно меняет тарифы: что касается всех абонентов
Показать еще
Geplaatst door Masi Nayyem op Maandag 23 september 2019

Напомним, смерть заглянула в глаза: в Киеве фура отправила легковушку с людьми в столб.

Как сообщал Знай.uа на Херсонщине зверски убили всю семью: женщина и малыши - с пакетами на голове, изверг орудовал.

Знай.uа писал, снес родителей с дочкой: виновника смертельного ДТП отпустили, украинцы в ярости.