Анжелика Макеева - многократная чемпионка и призер Европы и мира, абсолютная чемпионка Европы по тхэквон-до, председатель Федерации смешанных единоборств ММА Украины в Киевской области. До недавнего времени она трудилась на должности директора стадиона “Чемпион” в Ирпене под Киевом, но девушку, по ее словам, внезапно уволили за отказ голосовать за одного из кандидатов.

Соответсвующее обращение спортсменка выложила в социальной сети Facebook.

Більше терпіти цього не можу. Хочу звернутися до всіх, хто мене бачить і чує. Мене звати Анжела Макеєва. Я більше 25 років у професійному спорті. Багаторазова чемпіонка та призерка Європи і світу, абсолютна чемпіонка Європи з таеквон-до, голова Федерації змішаних єдиноборств ММА України в Київській області. З 2016 року працюю директором Ірпінського стадіону «Чемпіон». За три роки я і моя команда провели величезну кількість спортивних заходів. Долучилися до підготовки великої кількісті чемпіонів міста, області, України та міжнародного рівня. На даний момент на стадіоні щодня тренується понад 350 спортсменів з різних видів спорту. Спорт - це моє життя! Але, на жаль, з початком політичної гонки голова партії «Нові обличчя» Володимир Карплюк через Петра Щербину почали здійснювати на мене тиск, погрожувати та вимагати щоб я виконувала всі їх накази, агітувала виключно за них та тих кандидатів, на яких вони мені вкажуть. Вимагали, щоб я вступила до партії «Нові обличчя» і підтримувала кандидатуру діючого Президента, адже він, за їх словами, пообіцяв їм після виборів політичний дах. А також вимагали, щоб я брала участь в їх політичних та виборчих схемах. На жаль, такий тиск на мене здійснюється не вперше. Минулого року, після того, коли я подала свій проект на спортивну тематику у телевізійний проект «Нові лідери», ці ж самі люди телефонували мені та погрожували, щоб я відмовилася від участі у цьому проекті та підтримала Анастасію Попсуй, яка також приймала участь у проекті. Так, на жаль, для них тиснути і погрожувати є нормою. Після моєї рішучої відмови брати участь у політичній агітації та виборчих схемах -мене руками Олександра Маркушина звільнили з посади директора стадіону, грубо порушуючи Законодавство України. Звільнили, знаючи, що я перебувала на лікарняному і є вагітною! Проте, цинічність цих людей не знає кордонів. Така у них сутність. Але я людина спорту і не дозволю маніпулювати мною, моїм голосом, використовуючи мене і людей, з якими я працюю, в брудних політичних іграх! Я буду продовжувати відстоювати свої права та боротися за справедливість. І звісно - розвивати спорт в Ірпені, в Київській області і в Україні. Не боюся і здаватися не збираюся! Я звертаюся з відеозверненням до всіх - керівників та працівників комунальних підприємств, установ, закладів, а також до всіх простих людей - не бійтеся! Нехай вони бояться. Тільки Ви маєте право розпоряджатися своїм голосом і своїм вибором. Не піддавайтеся на провокації. Не продавайте свій голос, не порушуйте законів, не втрачайте своє майбутнє. Разом - ми сила! Я не боюся, адже за мною правда, яку завжди буду відстоювати.

Geplaatst door Angelika Makeeva op Dinsdag 26 maart 2019

"...С началом политической гонки председатель партии «Новые лица» Владимир Карплюк через Петра Щербину начал осуществлять на меня давление, угрожать и требовать, чтобы я выполняла все их приказы, агитировала исключительно за них и тех кандидатов, на которых они мне укажут. Требовали, чтобы я вступила в партию «Новые лица» и поддерживала кандидатуру действующего Президента, ведь он, по их словам, пообещал им после выборов политическая крыша. А также требовали, чтобы я участвовала в их политических и избирательных схемах..." - сообщает девушка.

Популярные статьи сейчас

Хрупкая Тоня Матвиенко спряталась за широкой спиной Арсена Мирзояна - о таком мечтает каждая женщина

Эллерту из "Холостячки" поставили диагноз по фото с Мишиной: "Надо лечить"

Юрий Ткач из "Квартал 95" внезапно похудел, фанаты не признали: "Цыганские фокусы"

За отказ вакцинироваться - штраф: юристы назвали украинцам главные риски

Показать еще

Далее она написала то, что вызвало возмущение многих украинцев:
"...После моего решительного отказа участвовать в политической агитации и избирательных схемах -меня руками Александра Маркушина уволили с должности директора стадиона, грубо нарушая законодательство Украины. Уволили, зная, что я находилась на больничном и являюсь беременной!.."

Спортсменка говорит, что ничего не боится. так как за ней правда. Также, она призывает не поддаваться на провокации, не продавать свой голос, не нарушать законов, чтоб не потерять своё будущее.

В комментариях люди максимально поддерживаю чемпионку, но появилась информация от её супруга Максима Цюцюры - тоже спортсмена, что девушку срочно госпитализировали, в связи с нервным перенапряжением.

Это очень важно. Сейчас я нахожусь в больнице... Меня зовут Цюцюра Максим - я многократный чемпион Украины, чемпион...

Geplaatst door Максим Цюцюра op Dinsdag 26 maart 2019

"... как муж и как мужчина сделаю все, чтобы виновные в её страданиях были привлечены к ответственности. Я и моя семья вас не боится! Запомните это!" - написал спортсмен.

Напомним, что эксперты раскрыли все карты того, как могут быть сфальсифицированы выборы.

Ранее, портал Знай.ua сообщал о подробной инструкции того, как правильно проголосовать на выборах.

Также, Знай.ua писал, как присечь фальсификацию и на что нужно обратить внимание в день голосования