Первая леди Украины, супруга президента Владимира Зеленского Елена взяла участие в благотворительной инициативе в помощь детям с особенностями зрения. Как сообщается на ее странице в Instagram, Зеленская взяла участие в проекте #Книгищоговорять и озвучила две японские сказки.

"Я также присоединилась к проекту и озвучила две японские сказки: "Момотаро" и "Две лягушки", - сказано в публикации.

View this post on Instagram

Вже протягом 4 років у рамках ініціативи #Книгищоговорять волонтери зі всієї України створюють аудіокнижки для дітей з особливостями зору. Сьогодні я також приєдналась до проєкту й озвучила дві японські казки: «Момотаро» та «Дві жабки». Близько 60-80% дітей в Україні мають особливості зору. Такі проєкти необхідні для того, щоб діти з порушенням зору та незрячі діти опановували шкільну літературу та почувались включеними в освітній процес. Дякую засновникам проєкту, волонтерам та всім, хто брав участь в озвучці. Хочу звернутись до людей, які вміють монтувати, редагувати аудіо, музично оформлювати казки або озвучувати твори – приєднуйтесь! Ваша допомога дуже важлива.

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

Популярные статьи сейчас

Главное за ночь: детектор лжи от Зеленского, угарный газ над Украиной и космические тарифы на тепло

70-летняя Пугачева кардинально похудела, фото в экстра-мини: "Ничего себе!"

Крымский мост рухнет в любую секунду: "гордость Путина" крошится на куски, видео

Пора вызывать Малдера и Скалли: собака явила на свет нечто зеленое, фото и видео необычного явления

Показать еще

Как отметила первая леди, в Украине у 60-80% детей есть особенности зрения, а данный проект поможет им легче включиться в образовательный процесс. Кроме того, Зеленская призвала людей, которые занимаются созданием видео- и аудиоконтента присоединиться к волонтерским началам.

Для посещения студии Елена Зеленская выбрала простой черный лук: платье-гольф с проясом, легкий макияж и нюдовый маникюр.

View this post on Instagram

Дякую організаторам XIV Конгресу педіатрів України за запрошення! Зараз один з найважливіших напрямів у здоров’ї – профілактика хвороб: це здоровий спосіб життя, фізична активність та правильне харчування. І саме на цих питаннях я хочу зосередити свою діяльність як дружина Президента. Я вже ініціювала проведення першого стратегічного круглого столу стосовно покращення харчування у школах. На ньому були присутні представники органів державної влади, експерти та активісти, і зараз в нас вже готовий попередній план дій. Я бачу, що кожен з учасників цього проекту дуже переймається за його майбутнє. Наразі майже половині учнів у школах не подобається їжа в їдальнях – вони скаржаться на якість продуктів, нестачу овочів та фруктів тощо. Я певна, що разом із великою командою однодумців ми зможемо змінити цю ситуацію на краще. Розкажіть, що ви чи ваші діти хотіли б змінити у шкільних їдальнях та буфетах? #здоровехарчування #здоровішколярі

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official) on

 

Напомним, Елена Зеленская трогательно обратилась к украинцам.

Ранее Знай.ua сообщал, Елена Зеленская рассказала, как президент сделал ей предложение.

Также Знай.ua писал, Елена Зеленская с президентом поздравили украинских учителей.