Про це він заявив під час прес-марафону 10 жовтня, пише Обозрєватєль

"Що стосується питання зеленого тарифу, я з ним іще розбираюся. Там дуже складна ситуація. Є контракти з багатьма компаніями, ми ж підписали контракти, а тепер ми кажемо: давайте змінювати тариф. Тому я думаю, що там проблема буде вирішена завдяки спілкуванню, спілкуванню з цими компаніями, які вже мають контракти. Але знайти треба нормальні тарифи, які є риночними" - вважає президент В.Зеленський.

Голова держави акцентував увагу Кабінету міністрів на необхідності підтримки плідних відносин із крупними інвесторами в українську відновлювану енергетику з метою стимулювання їх для подальших інвестицій.

"Я думаю, уряд знає, що ми не повинні втрачати відносини з компаніями, іноземними компаніями в тому числі, які вже мають контракти. Я думаю, вони вирішать це питання" - заявив Володимир Зеленський.

Як повідомлялося раніше, затверджена Верховною Радою програма діяльності уряду передбачає залучення 50 млрд. дол. інвестицій протягом 5 років з метою забезпечення економічного зростання на 40%.

Популярные статьи сейчас

Какой праздник 19 октября: чего нельзя делать в этот день

Что будет с пенсиями, минималкой и курсом доллара: в Кабмине приняли проект госбюджета-2020

Кравец ушла из жизни: "Сердце навсегда перестало биться"

Крутой больше не может молчать: композитор рассказал о серьезных проблемах, "сносит крышу"

Показать еще

За останні 5 років в "зелену енергетику" України іноземні та вітчизняні інвестори вклали 2,5 млрд. євро.

Нагадаємо, 3 липня під час зустрічі з представниками ділових кіл в Торонто президент України В.Зеленський обіцяв створити в Україні одні з найкращих умов в світі для інвестування в зелену енергетику. "Ми маємо намір їх покращувати за рахунок спрощення бюрократичних процедур та посилення захисту ваших інвестицій. Ми думаємо про майбутнє, тому зелена енергетика стане одним з ключових секторів для нашої економіки в найближчі роки", - заявляв президент України.