Как известно, бывший президент Украины Петр Порошенко опубликовал на своей Facebook-странице видеоролик, где якобы "надавил" на Зеленского и рассказал, что ему обязательно нужно сделать. Так, среди основных тезисов экс-лидер предложил инициировать созыв спецзаседание Совбеза ООН и отклонить все предложения от России по расследованию авиакатастрофы украинского самолета МАУ.

Так, не обошол это стороной и народный депутат от "Слуги народа" Максим Бужанский, который признался, что перед самой записью видеоролика Порошенко всему персоналу раздал методичку с тезисами, о которых говорил на камеру.

"За несколько часов до відеовиступу Порошенко, он аккуратно персонала раздали методички с тезисами", - написал он.

Світова безпека на початку 20-го року стає дедалі крихкішою

Світова безпека на початку 20-го року стає дедалі крихкішою. Загострення ситуації на Близькому Сході несподівано болісно відчула Україна. В силу особливої важливості цього питання дозволю декілька порад. За увесь час після виборів, влада уперше постала перед кризовою ситуацією такого масштабу. ✅ По-перше, і головне. Ми не можемо не довіряти розвідувальній інформації від наших стратегічних партнерів – не дарма ще кілька років тому нашій команді вдалося домовитися з ними про такий обмін. Але, одна річ – знати, інша – довести. Тому відповідно до стандартів міжнародної цивільної авіації розслідувати трагедію має спільна міждержавна комісія із залученням країн, громадяни яких постраждали. Так як це було організовано в ситуації з MH17. До речі, пропозиції долучити до розслідування Росію, які вже пролунали – категорично не прийнятні. ✅ Ініціювати скликання спецзасідання Радбезу ООН, щоби за участю України обговорити ситуацію навколо катастрофи нашого літака. Знову ж таки, ми цей підхід апробували після збиття росіянами MH сімнадцять. ✅Президент має негайно направити до Ірану свого спеціального представника для координації дій з усіма зацікавленими сторонами. Не технічних фахівців, а для політичної координації. ✅ Україна як член єдиного євроатлантичного простору має терміново застосувати існуючі механізми структур НАТО та ЄС, ефективно комунікувати з усіма нашими союзниками. Йдеться не про репутацію конкретної авіакомпанії. Йдеться про захист національних інтересів та імідж України. І це саме той випадок, де влада і державницька опозиція мають разом захищати Україну. Ця трагедія вимагає максимальної концентрації уваги та зусиль українського керівництва та вітчизняної дипломатії. Маємо відновити справедливість, вшановуючи пам'ять та честь загиблих, зберегти проукраїнську міжнародну коаліцію та не допустити втягування України у геополітичні конфлікти. Принагідно ще раз висловлюю глибокі співчуття рідним і близьким громадян усіх країн, які загинули в катастрофі.

Geplaatst door Петро Порошенко op Vrijdag 10 januari 2020

Популярные статьи сейчас
ПриватБанк ввел новые ограничения для карт клиентов: кому заблокируют расходы Судьба Крымского моста давно предрешена, и в Кремле занервничали - установили фейковые мишени от ракетных ударов Генерал армии США Ходжес уверен, что нужно атаковать аэродромы РФ: "Не будут запускать ракеты" Владимир Зеленский вспомнил погибшего друга с "Квартала 95": "Дайте вонючей дешевой водки"
Показать еще

Кроме этого, накануне обращения бывшего президента, российский журналист Аркадий Бабченко "предсказал", что если бы сейчас Украиной руководил Порошенко, то он бы собрал спецзаседание Совбеза ООН и начал "гнать" на Россию.

"А при Порохе сейчас уже внеочередной Совбез ООН, видимо, собрался! Но всем было бы уже пофиг. Порнхаб прямо какой-то был бы, а не ООН. И новые санкции наложили... И Трамп даже что-то ляпнул. И Канада новую партию танков подбросила", - написал он, и через несколько часов Порошенко об этом заявил.

Скриншот сообщения

Напомним, что Михаил Шнайдер на своей странице в Facebook жестко раскритиковал реакцию Порошенко на наличие бывших сотрудников "Беркута" в списках на обмен пленными с Россией.

Как сообщал портал Знай.uа, Петр Порошенко 2 января не пришел на допрос в ГБР. Бывший президент Украины Петр Порошенко с семьей накануне Нового года улетел с семьей в Катар рейсовым самолетом.

Также портал Знай.uа писал, что бывший президент Украины Петр Порошенко на двух телеканалах в новогоднюю ночь поздравил украинцев с Новым годом.