Верховна Рада не повинна підміняти своїми діями Уряд у питаннях формування економічної політики, спрямованої на підтримку вітчизняного бізнесу в умовах економічної та епідемічної кризи. Про це в ефірі телеканалу «НАШ» заявив народний депутат України, член Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Андрій Ніколаєнко. 

«Нагадаю, що за економічну політику держави відповідає Уряд. Верховна Рада має допомогти Уряду розробити - а не розробляти замість Уряду - такі заходи підтримки українського бізнесу, щоб йому було легше пережити цю кризу. Я поки що не бачу ефективної співпраці Кабінету Міністрів  з парламентом, зокрема, і з нашим комітетом. Нагадаю – сьогодні вже п’ятниця, в понеділок – сесія, а проекту нових змін до Держбюджету-2020 я ще не бачив. Натомість ми всі обговорюємо так званий «антиколомойський» закон, який в понеділок не буде обговорюватися. А бюджет – буде обговорюватися», - наголосив Андрій Ніколаєнко. 

На думку депутата, пріоритетом взаємовідносин Уряду та Ради наразі мають стати саме питання змін до Держбюджету, щоб депутатський корпус міг ознайомитися з пропозиціями Уряду, проаналізувати їх та сформулювати свої конструктивні пропозиції і зауваження. 

«Дуже хотілося б ознайомитися з цим документом, розібратися з його наповненням, щоб обговорення пропозицій Уряду з цього питання було аргументованим», - зауважив Ніколаєнко. 

Популярные статьи сейчас

Во Франковске копы жестоко поиздевались над подростками, чудовищную запись слили в сеть - "Ты сопля еб****, я таких как ты ем на завтрак"

Не та Хюррем — роль Роксоланы в "Великолепном веке" должна была сыграть жена красавца Озчивита

На Львовщине китайский вирус унес жизнь легендарного медика - "Попрощался с детьми и сгорел за неделю"

Холостяк Макс вывалил на фанаток горькую правду – "Извините"

Показать еще