Верховна Рада не повинна підміняти своїми діями Уряд у питаннях формування економічної політики, спрямованої на підтримку вітчизняного бізнесу в умовах економічної та епідемічної кризи. Про це в ефірі телеканалу «НАШ» заявив народний депутат України, член Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики Андрій Ніколаєнко. 

«Нагадаю, що за економічну політику держави відповідає Уряд. Верховна Рада має допомогти Уряду розробити - а не розробляти замість Уряду - такі заходи підтримки українського бізнесу, щоб йому було легше пережити цю кризу. Я поки що не бачу ефективної співпраці Кабінету Міністрів  з парламентом, зокрема, і з нашим комітетом. Нагадаю – сьогодні вже п’ятниця, в понеділок – сесія, а проекту нових змін до Держбюджету-2020 я ще не бачив. Натомість ми всі обговорюємо так званий «антиколомойський» закон, який в понеділок не буде обговорюватися. А бюджет – буде обговорюватися», - наголосив Андрій Ніколаєнко. 

На думку депутата, пріоритетом взаємовідносин Уряду та Ради наразі мають стати саме питання змін до Держбюджету, щоб депутатський корпус міг ознайомитися з пропозиціями Уряду, проаналізувати їх та сформулювати свої конструктивні пропозиції і зауваження. 

«Дуже хотілося б ознайомитися з цим документом, розібратися з його наповненням, щоб обговорення пропозицій Уряду з цього питання було аргументованим», - зауважив Ніколаєнко. 

Популярні новини зараз

Пішов з життя улюблений радянський актор – на його фільмах зросли мільйони

Франківський рибалка виловив річкове чудовисько замість окуня - зуби гострі, хвіст, як у дракона

Давній залицяльник Лорак зізнався їй у почуттях на весь світ - "Як же я сумував..."

Зможете повторити? Тіна Кароль у сексі-лосинах похвалилася стійкою на голові

Показати ще