В среду, 6 мая, Украина отмечает День Пехоты. По этому поводу президент Украины Владимир Зеленский записал новое видеообращение к своему народу. В обращении президент рассказал об актуальных проблемах украинского общества, таких как коронавирус и связанный с ним карантин, долги перед медработниками и т.д.

Президент поздравил мужественных украинских пехотинцев с профессиональным праздником.

Также он заявил, что количество людей, выздоровевших от коронавируса, растет. По словам президента, выходить из карантина Украина будет дисциплинированно и поэтапно. Главам всех ОГА Зеленский поручил погасить задолженности перед врачами и пообещал, что в регионах где будут невыплаты, главы будут лишены зарплат, а возможно и должностей.

Щодня кількість українців, які одужали від коронавірусу, стабільно зростає. Це додає оптимізму. Водночас ми не повинні розслаблятися, треба виходити з карантину дисципліновано та згідно з поетапним планом. А тепер – про ставлення до наших лікарів у окремих регіонах. Нагадую, що ще в середині квітня уряд переказав кошти для виплати надбавок медикам, які протидіють COVID-19. Проте в окремих областях ці кошти не було виплачено. Я розумію, що це звернення можуть дивитися діти, тож не можу сказати всіх слів, яких заслужили окремі чиновники на місцях. Шановні голови ОДА, доручаю якнайшвидше погасити заборгованість перед лікарями, інакше можете залишитися не тільки без заробітної плати, а й без посади. На наступному тижні ми отримаємо інформацію по кожній лікарні та кожному медичному працівнику щодо одержання зарплати та надбавок. Далі кілька слів про політику. Розуміючи свої мізерні шанси на місцевих виборах, деякі партії намагаються змінити законодавство і встановити надумані бар’єри для регіональних партій. Таким чином старі політики хочуть попри політичну волю мешканців області «пролізти» до місцевих органів влади. Фактично ж – позбавити невеликі партії та безпартійних громадян можливості змінювати свій регіон на краще. Я цього не допущу. Право бути обраним – це конституційне право кожного громадянина України. Тому ніяких 2/3, 5% чи інших «схем» не буде. Це позиція і моя, і партії «Слуга Народу».

Geplaatst door Володимир Зеленський op Woensdag 6 mei 2020

Популярные статьи сейчас

Директор Оли Поляковой признался в тесной связи со звездой: "Наши отношения..."

"Мисс Вселенную" от Украины Елизавету Ястремскую затравили из-за костюма: "Были угрозы"

Go_A без вокалистки потеряли первое место на "Евровидении 2021", Россия обогнала

Соня Плакидюк повторила откровенную фотосессию Билли Айлиш: "Такая сочная"

Показать еще

Говорил Зеленский и о том, что ни в коем случае не допустит проникновения в парламент старых политиков против народной воли.

"Никаких двух третей, пяти процентов или других "схем" не будет", - сказал Зеленский.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, киянам дозволили пити каву на вулиці, на черзі – шаурма.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що у Києві відкрили ринки, але спробувати товар "на зуб" тепер не вийде.

Також портал "Знай.ua" писав, що карантин можуть продовжити до серпня, в Кабміні стривожили прогнозом.