Важно понимать, что для Бога нет мертвых. Именно поэтому тот, кто пропал без вести, соединяется с живыми. За упокой молятся, если факт смерти установлен, захоронение состоялось и проведены соответствующие ритуалы.

Об этом рассказал настоятель харьковского храма И.Богослова (ПЦУ) митрофорный протоиерей о. Виктор Маринчак.

Молитва за пропавших безвести, фото: Facebook
Молитва за пропавших безвести, фото: Facebook

"За пропавшего без вести следует молиться, как за живого, и подавать записки за здоровье - одноразовые или на сорокоуст, на полгода или год (по крайней мере, в монастырях принимают и такие долговременные записки). Можно уточнить, написав: за здоровье пропавшего без вести воина (имя), — говорит священник.

Молитва Божій Матері за тих, хто зник безвісти:

Популярные статьи сейчас
Нужно срочно нести документы: украинским пенсионерам разрешили в июне "возобновить" выплаты F-16 для Украины могут обернуться кошмаром для наших же пилотов: как им нужно будет летать Плюс 570 грн каждый месяц: в Украине пенсионерам разрешили получить "бонус" к основным выплатам Света нет, а уличные фонари сияют даже днем ​​– столичные власти объяснили причину
Показать еще

О, Премилостива Мати, що породила Найсвятіше Слово на спасіння роду людського! Ти Скинія істина, що вмістила в Собі Творця всього, а тому й материнське дерзновіння перед Ним маєш, і можеш дослухатися страждань матерів безутішних! До Тебе спрямовуємо свої моління сердечні и туги душевні: ублагай Сина Свого и Бога нашого, щоби повернув Він безвісти зниклого(у) додому, як колись, змилосердившись, повернув сина вдові із Наїну! Ти єдина Надія тим, хто надію втратив, і Сама, бачачи колись страждання свого Божественного Сина на хресті, подай Твоє милостиве заступництво тим, чиї серця також подібним найгіркішим мечем уражені! Простягни лагідну Твою руку, й збережи, укріпи, заступи та поверни додому слугу(жницю) Божого(у) (ім’я), що без вісті пропав(ла), подай втішання серцям рідним, що стражданнями розриваються, адже, як Матір, Ти співчуття сповнена й на милість щедра!

Тож сьогодні споглянь лагідно на людей цих, що перед святим образом Твоїм про допомогу Тебе молять, помочі Твоєї й чудесного заступництва потребуючи: яви всім нам щедру Твою ласку й милість, подай усе до спасіння корисне, укріпи нашу віру, зміцни серця, освіти душі, а відчай, горе та розпач відніми й до пізнання істини наверни, щоби всі однодушно оспівували величні діла Божі через Твоє милостиве заступництво, яке даруєш нам, нині і по всяк час, і на віки віків. Амінь.

Молитва за пропавших безвести, фото: Facebook
Молитва за пропавших безвести, фото: Facebook

Напомним, Великий пост-2024: как правильно питаться, примеры блюд и зачем вообще поститься.

Ранее сообщалось, Великий пост 2024: полезные советы для очищения души и тела.

Также, строгие запреты на Великий пост-2024: когда отмечаем Благовещение, Лазареву субботу и Вербное воскресенье.