Цей фрукт може приховувати смертельну загрозу. І якщо ви є справжнім любителем бананів, то вам просто необхідно це знати.

Є так званий бразильський банановий павук, який селиться на плоді. Ця комаха смертельно небезпечна для людини, пише Elise Journal.

Павук на жовтій шкірці банана відкладає величезну кількість яєць і закріплює все це павутиною. Бананові павуки дуже отруйні для людського організму, адже їхня отрута в кілька разів сильніша за отруту відомої Чорної вдови. Недаремно цей вид павуків занесли до Книги рекордів Гіннеса, як найбільш отруйний серед йому подібних.

Тому потрібно ретельно перевіряти банани перед покупкою. Якщо на фруктах є підозріла чорна пляма (або біла кладка), то краще за все не брати цей плід і як можна швидше повідомити про підозрілий фрукт співробітникам магазину.
Пам'ятайте, що краще зайвий раз перестрахуватися. Бразильський павук зустрічається нечасто, але вже були зафіксовані смертельні випадки.

Ось такий павук живе в бананах:

Як повідомляв портал "Знай.ua", в США чоловік намагався знищити павука, але в результаті комаха палила його будинок.

Американець вирішив вбити великого павука-вовка, який посягнув на його колекцію прапорів. Для цього він вигадав вельми оригінальний спосіб – чоловік підпалив комаху запальничкою. Однак павук стрибнув на матрац, поширивши таким чином вогонь на нього і на інші речі, у тому числі й на улюблену колекцію чоловіка. В результаті, пожежа охопила весь будинок.

На щастя, ніхто з мешканців не постраждав, проте самій будівлі було завдано значної шкоди.