У Великобританії вдалося зняти на відео загадковий літальний об'єкт. Очевидець, який зафіксував НЛО 30-річний Джеймс Голдман.

Як повідомляє Daily Mirror, літаючий об'єкт нагадує "Зірку смерті" з саги "Зоряні війни".

З розповідей чоловіка, загадковий об'єкт у вигляді білої металевої кульки висів на висоті близько 300 метрів. Це був не літак, і він летів дуже низько, щоб опинитися супутником. На дрони, зазначає Голдман, об'єкт теж був не схожий.

Експерти поки не знають, що саме потрапило в об'єктив Голдмана. Уфолог Гері Хезелтин схильний вважати, що житель Лідса став свідком аномального явища.

Популярні новини зараз

"Майбутній асталавіста, бейбі" : у мережі показали позашлюбного 24-річного сина Арнольда Шварценеггера

ПриватБанк, Укрсиб і Монобанк: список "колючок" для боржників збільшився, кому дозволили блокувати рахунки

"Гузнолизів достатньо...": українська медсестра розповіла про несправедливість, одні отримали - 10 тис. грн, а "улюбленці" 40 тис. грн

В Ощадбанку з пенсіонерів здирають останні копійки за "стару ганчірочку", яку називають карткою: "Змусили шкандибати додому..."

Показати ще

Нагадаємо, американські дослідники впевнені, що інопланетна життя може існувати в паралельних всесвітів, проте далеко не всі всесвіти володіють властивостями, придатними для існування життя.

Фізики Стенфордського університету Андрій Лінде і Віталій Ванчурін підрахували, що всього існують трильйони унікальних паралельних всесвітів, однак не всі можуть мешкати інопланетні жителі. Шляхом комп'ютерного моделювання фахівці з'ясували, що є і такі всесвіти, де фізичні властивості дивно підходять для існування життя. Варто зазначити, що офіційно не доведено існування паралельних всесвітів. Проте вчені все ж схиляються, що інші світи існують і в них живуть представники позаземних рас.

"Наші розрахунки показують, що навіть якщо паралельні світи містять у собі занадто багато або мало темної енергії, ці зміни мінімальним чином вплинуть на їх здатність формувати нові зірки і планети. Це, в свою чергу, говорить про те, що розумне життя повинно існувати в паралельних всесвітах ", - заявив Джеймі Сальсідо (Jaime Salcido) з Даремського університету (Великобританія).

Інші астрономи вважають, що ми не можемо зв'язатися з інопланетянами з тієї причини, що галактичні цивілізації або зникають дуже швидко, щоб ми могли їх помітити, або ж тому, що вони активно приховують факт свого існування від людства.

Як повідомляв портал "Знай.uа", уфолог Джордж Грем у своєму YouTube-каналі "Streetcap1" опублікував відео, в якому поділився новими спостереженнями. Спеціаліст останнім часом проявляє особливий інтерес до знімків НАСА, що розкривають навколосонячний простір.

В черговий раз уфологом був помічений гігантський НЛО, який пролітає повз світила. Сплутати об'єкт з корональною масою, випущеної Сонцем, було неможливо. Деякі розрахунки Джорджа показали, що корабель інопланетян за розмірами можна порівняти з нашою планетою.