DIM group звернувся в правоохоронні органи, щоб припинити протизаконні дії.

Прес-служба DIM group розмістила на офіційному сайті і розіслала ЗМІ прес-реліз про те, що сьогодні, 26 лютого 2018 року, в мережі з'явився "липовий сайт" http://dim-group.infohttp://dim-group.info/ і були розіслані смс повідомлення про фальшивий розіграші в одному з житлових комплексів девелопера.

Шахраї обманним шляхом виманюють у людей за участь в фейковому розіграші 1 600 грн. За посиланням https://fex.net/#!440932436007 телефонна розмова з шахраєм.

DIM group акцентує увагу, що розіграш квартири закінчився десять днів тому і переможця визначено. Прес-служба також відзначає високу технічну підготовку шахраїв, які створили фейковий сайт, досконально вивчили інформацію про девелопера і житловий комплекс, що свідчить про продуману і підготовлену акцію.

Також прес-служба стверджує, що стосовно DIM group в п'ятницю розпочалась потужна інформаційна атака з боку конкурентів - на деяких інтернет-ресурсах з'явилася інформація, яка не відповідає дійсності.

Популярні новини зараз
Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку 2000 грн під ялинку: ПриватБанк роздасть українцям гроші, як отримати Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн
Показати ще

Прес-служба девелопера звертається до ЗМІ з проханням не тиражувати неперевірену інформацію. Телефон прес-служби 067 434 60 16.