Багато зарубіжні виданнь роблять ставку на те, що співачка Кайлі Міноуг зустрічається з креативним директором британського журналу GQ.

Після розставання з коханим - Джошуа Сассом напередодні весілля на початку 2017 року Кайлі Міноуг залишилася одна. В особистому житті співачки настав повний штиль. Але днями в інтернеті з'явилася інформація про те, що зірка повністю прийшла в себе після зради колишнього нареченого, і закрутила новий роман. Обранцем Кайлі став креативний директор британського журналу GQ Пол Соломонс.

"Кайлі не поспішає починати серйозні стосунки, вона насолоджується увагою. Вони намагаються зберегти свої близькі стосунки в таємниці. Кайлі насолоджується життям", - поділився інсайдер.

Популярні новини зараз

Львів огорнув чорний дим, рятувальники летять: палає, як у пеклі

У храмі Тернопільщини ікона Божої Матері заплакала, як жива жінка: кадри дива

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Показати ще

Факти з біографії Кайлі Міноуг - відео:

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" Кайлі Міноуг виступала на дні народження королеви Єлизавети. Цей святковий захід проходив в "Альберт-Холі". На концерті виступили також британські виконавці Том Джонс, Крейг Девід, Люк Еванс, Енн-Марі, канадський співак Шон Мендез, а крім того - Стінг в дуеті з американським реггі-виконавцем Шеггі.

Над сценою встановили екрани, де демонстрували чорно-білу хроніку, на якій королева була відображена в молодості.