Сценічне життя має шикарний вигляд тільки на екрані – яскраві вбрання, інтерв'ю, постійна увага до твоєї персони, визнання та чималі гонорари. Проте зворотній бік популярності м'яко кажучи не надто привабливий.

Жити по-своєму і відокремитися від лавини чуток, заздрісних поглядів та допомагати українським захисникам – таке нелегке рішення свого часу прийняла відома співачка, заслужений волонтер Анастасія Приходько.

Поки зіркові колеги беруть квитки на авіарейси, щоб засмагати на закордонних узбережжях, ця жінка про відпустку говорить, як про міфічне явище, а на море взагалі збирається потрапити не раніше, ніж на 70-й ювілей. Все літо вона активно працює, доводиться приділяти увагу написанню текстів, зйомкам кліпу, поїздкам в АТО та родині.

"Я не розподіляю свій час, це життя його розподіляє, як інакше? Звичайно, можу лягти на дивані і нічого не робити, але досить нудно, дуже люблю рух, як акула – якщо акула зупиняється, вона помирає", - зізнається вона.

Рішення допомагати військовим на фронті артистка прийняла у 2015 році, хоча збиралася зайнятися цим набагато раніше.

Саме тоді промені слави стали чимось другорядним і на перший план вийшов особистий вибір:

Популярні новини зараз

Фіналістка шоу "Холостяк" показала Максиму Чмерковському, що він втратив: "Здалося Анджеліна Джолі"

55-річну жінку невідомий зіштовхнув з перону під потяг метро і втік: запам'ятайте це обличчя

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Показати ще

"Постійно кудись треба збиратися, натовпи візажистів, все перетворюється на публічний дім, як прохідний двір. Тепер все стало набагато простіше – хожу курю і ні від кого не ховаюся….Почала довіряти людям, поводитися так, як хочу. Мені все одно, що скажуть. Люди починають заздрити, тому що тяжко виробити у собі почуття свободи. Не хочу жити в якомусь режимі і заганяти себе в рамки".

Співачка не приховує: такий стиль життя почався з того, що два роки тому не пройшла відбір на "Євробачення" і тепер просто вдячна долі – вдалося "збавити обороти" і нарешті не оглядатися на інших.

к повідомляв портал "Знай.ua", Приходько записала спільну пісню із військовим медиком АТО Дар'єю Зубенко.