Співачка українського походження Аліна Гросу, яка досить довго живе в Росії, презентувала фанатам новий кліп на пісню "Ложь".

У відео артистка знялася в еротичній сцені з моделлю Самвелом Туманяном. За сценарієм Гросу задоволено лежить в обіймах привабливого переможця шоу "Топ-модель по-українськи".
Як потім зізналася Аліна, такі кадри мало не скасували її заручини, оскільки коханий чоловік приревнував. Прихильники ж розсипалися у компліментах і усіляко підтримали співачку.
Раніше "Знай.ua" розповідав про те, що українська співачка Аліна Гросу, яка активно будує кар'єру в Росії і вчиться в Москві, взяла участь в російському ток-шоу "Прямий ефір" з ведучим Андрієм Малаховим, де в черговий раз обговорювалася тема зґвалтування, зокрема, історія Діани Шуригіної. На своїй сторінці в Instagram співачка поспішила поділитися враженнями про програму і висловити експертну думку про Діану Шуригіну. Гросу також висловила співчуття всім, хто колись став жертвою сексуального насильства.

"Обговорювали на "Прямому ефірі" популярну зараз тему про зґвалтування, і якщо чесно, дуже прикро, що подібне використовується для хайпу на кожному кроці. Краще б реальними діями боролися на законодавчому рівні, ніж черговими скандалами прилюдно на ТБ. Для кожної людини, хто пережив таку психологічну і фізичну травму - це нестерпний відпечаток і рана на серці, коли складно комусь зізнатися, але в той же час важко самому пережити", - пише Гросу і зазначає, що крім вирішення соціальних проблем подібні передачі розвинувають в особливо "розумних" дівчатах "синдром Шуригіної".