Відома американська фото - і фітнес-модель Ана Чері обожнює хвалитися ідеальним тілом в Instagram. Дівчина багато тренується і подорожує, тому часто показує розкішні форми в купальнику. Нещодавно знаменитість показала дуже масивні сідниці, граючись біля басейну безліччю надувних кульок.

"Весела п'ятниця! Якщо б у мене була вечірка біля басейну, кого б ви з собою взяли? Відзначайте в коментарях!", - запитала у фоловерів Чері. За 18 годин жаркий кадр набрав майже 250 тис. лайків, а фанати залишилися в захваті. Багато хто розхвалювали величезну п'яту точку Ани і писали, що краще пішли б з нею на край світу.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Ана Чері знову роздяглася і зізналася, що збирається на острови і сподівається, що її не закусають москіти. Також знаменитість позувала у прозорих трусах і ліфі, намагаючись прикрити гідності джинсовою сорочкою. А ще Ана відпочивала в Каліфорнії, звідки викладала масу фото в купальнику. Дівчина показала пишні форми в смарагдовому бікіні, розсунувши ноги.