Відома модель Анастасія Квітко, яку прозвали за надмірно пишні форми "руською Кім Кардашян", порадувала шанувальників черговим відвертим знімком в соціальній мережі Instagram.

Оригінальністю вона не відзначилася, тому цього разу вона знову продемонструвала всім свої неосяжні груди. Модель вбралася у відвертий топ із запаморочливим вирізом. Через розмір її "гордості", яку вона так часто виставляє на огляд, одяг буквально розтягнувся, насилу утримуючи ту частину грудей, яку в пристойному суспільстві не показують.

Варто відзначити, що під останніми знімками моделі немає жодного негативного коментаря. Хоча раніше, Анастасію критикували за надмірне використання Photoshop, її манеру одягатися і подачу, з якою вона демонструє майже не кожен день свої пишні форми. Цього разу під фото також не було негативу. Користувачі з безликими іменами буквально засипали Квітко комплементами.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", у травні папараці зловили її на пляжі, показавши недосконалість фігури моделі. Фотографи опублікували знімки без ретуші Анастасії, на яких чітко видно целюліт. Саме його дівчина завжди ретельно приховує, демонструючи свої "принади" в соціальних мережах.