Не так давно з'ясувалося, що свої літні канікули відомий російський ведучий Андрій Малахов проводить з дружиною Наталею Шкулевою на Лазурному березі. При цьому подружжя взяло сина з собою на відпочинок.

Так, на одній з фотографій, вони ніжаться на березі моря в теплих променях сонця. А на обличчі Андрія дзеркальні окуляри.

Відповідне фото ведучий опублікував у своєму акаунті в соціальній мережі Instagram.

Відзначається, що уважні користувачі змогли розгледіти у відображенні окуляр Андрія його сина, про якого той розповідає дуже часто, однак показувати публіці зовсім не поспішає.

В той же час виключення Малахов зробив 18 березня, коли опублікував сімейне фото на виборчій дільниці. На жаль, обличчя маленького сина на тому знімку не видно, тільки дитячий візочок.

Нагадаємо, що російський шоумен Андрій Малахов більш відомий не тільки своїм сарказмом і занадто швидкою манерою говорити. Так, часто його слова можуть "насолити" зіркам естради настільки, що вони перестають контролювати свою лють і гнів. На цей раз помститися ведучому вирішила відома співачка Алла Пугачова.

Як повідомляв портал Знай.uа, в родині Примадонни Алли Пугачової і Максима Галкіна чергове диво - третя дитина. Так, Алла Борисівна взяла дитину під опіку у батьків, які страждають наркотичною залежністю.

Отже, біологічним батьком маленького хлопчика є племінник співачки - Влад Пугачов, син рідного брата Примадонни Євгена, який помер кілька років тому. Відзначається, що Влад протягом довгого часу вживав важкі наркотики і безуспішно боровся зі страшною залежністю, проте часом все ж знаходив у собі силу волі і намагався кинути, але потім знову і знову зривався в наркотичну прірву.

Також портал Знай.uа писав, що не так давно відома радянська і російська співачка Алла Пугачова вперше за десять років дала велике інтерв'ю. В одній із найпопулярніших програм на російському телебаченні вона докладно розповіла про життя з Галкіним і свою творчість.