Скандальний українська співачка Ані Лорак, яка вже давно працює в Росії, фактично переїхала до Москви і отримує різні нагороди агресора, опинилася на волосок від смерті.

Жахливий інцидент стався під час зйомок кліпу на нову пісню "Божевільна", які проходили у Греції. Про це повідомляє "Комсомольська правда в Україні".
За задумом режисера кліпу, пара закоханих запізнюється на літак і намагається наздогнати його по землі на червоному кабріолеті. Ретро-автомобіль зі співачкою та її супутником життя повинен був стрімко рухатися по вузькій звивистій дорозі.
Знімальна група не врахувала того, що олдкары бувають непередбачувані на великій спеці і не розраховані на тривалі переїзди. На сонці двигун яскравого кабріолета швидко нагрівався і команді доводилося постійно робити перерву.
"В якийсь момент, коли ми спускалися по серпантину, раптом почав відмовляти гальма. Машина мчала на величезній швидкості, ми стрімко втрачали управління... Попереду обрив, я встигла тільки заплющити очі і подумати: "Ну все". Навіть не зрозуміла, яким дивом в результаті вдалося загальмувати. Досі згадую про це з жахом", - розповіла страшну історію Ані Лорак на своїй сторінці в Instagram.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що співає в Росії українську співачку Аані Лорак знову розкритикували за невдале фото. Передплатникам в Instagram не сподобалася її зовнішність, багато користувачів прийшли до висновку, що знаменитість перестаралася з силіконом. На фото співачка сидить в машині. Для знімка вона зробила неяскравий макіяж і зібрала волосся в тугий пучок.

"Накачала вже все, починаючи з губ і закінчуючи всім іншим. Всі неприродно. Раніше хоч на людину була схожа. Скоро буде вся з силікону", - пише один з передплатників. "Ну, кому ви свистіть?", - пише інший, натякаючи на вираз обличчя співачки. Однак деяким коментатором зовнішній вигляд артистки припав до смаку – вони похвалили і макіяж Ані Лорак і її зачіску.