На думку співачки Ані Лорак, проект «Час будувати» — це чудовий подарунок для українців, на який запрошені відомою телеведучою Оксаною Марченко зірки вклали свою любов.

З будівельно-знімального майданчика співачка пішла з почуттям, що все вдалося.

«Мені здається, що нам все вдалося. Ми з Оксаною відмінно впоралися зі своїм завданням, робота виконана, посил любові і творчої сили був посланий. Думаю, що цей посил торкнеться сердець тих, кому він призначається. А нагородою для нас будуть реакції, почуття, посмішки і щастя, яке герої знайдуть в цьому будинку. Хочу, щоб тут панувала любов, благополуччя, взаєморозуміння, і щоб з цього будинку у цій сім'ї почалася смуга везіння і благополуччя», — поділилася своїми бажаннями співачка з журналістами видання «КП в Україні».

Нагадаємо, телеканал «Інтер» створює одну з найбільш масштабних версій американського реаліті-шоу «Час будувати», яку адаптувала до українських реалій телеведуча Оксана Марченко. Як зізналася сама Оксана, «Час будувати» — головний проект її життя.

Популярні новини зараз

Циклон імені Фаїни Раневської обрушиться на Україну, мороз скакне до -5-7 градусів: синоптик Діденко поділилася прогнозом

Володимир Дантес розповів про сімейний бюджет з Дорофєєвою: "Я не знаю, скільки заробляє Надя"

Штраф від 17 до 34 тисяч грн: МОЗ "повісив" відповідальність за проїзд без сертифіката на простих українців

Оля Полякова зізналася, чому доньку Машу довелося терміново оперувати: "Потрібно злизати..."

Показати ще

««Час будувати» — це мрія, до якої я йшла дуже довго. Причому я вже намагалася її втілювати, але з'являлися якісь обставини непереборної сили, і кожен раз все зривалося. І інакше, як Божим Провидінням те, що це відбувається саме зараз, не назвеш. Кілька років тому я розповіла про цей проект Блаженнішому Володимиру, якого вже немає з нами. Він був духівником нашої родини, і я розповіла йому про свою мрію. І отримала його благословення», — розповіла телезірка виданню «Сьогодні».

Проект стартує на «Інтері» 2 грудня о 20.30. Учасниками «Час будувати» стали українські сім'ї, що мають серйозні проблеми з житлом. Команда реаліті-шоу в стислі терміни не просто дарує людям можливість жити в гідних умовах, але і кардинально змінює їх життя.

Фото телеканалу "Інтер"