Відома українська ведуча і фітнес-тренер Аніта Луценко похвалилася ідеальною фігурою у відпустці. Зараз Аніта відпочиває на Кіпрі. На сторінці в соцмережі Instagram зірковий тренер розмістила фото, на якому вона в стильному спортивному купальнику. Фанати відразу ж задарували зірку компліментами.

Також Аніта щиро розказала, що народжувала первістка з допомогою кесаревого розтину і дала пораду своїм підписницям.

"Про шов над кесаревим розрізом ще у свого лікаря, що робила мені розріз, я запитала про валик, про який всі питали завжди. Тоді вона відповіла про себе: коли зайві кг є валик, немає зайвого – ні валика. Сьогодні я можу підтвердити ці слова – повністю згодна. Пару зайвих кг, не кажучи вже про 5-10-15 кг проявлять валик-ковбаску, як там його ще обзивають. І ще одне! Тренуватися після КС можна через 3-4 місяці після пологів. Після відвідування лікаря і його слів, що все ок, вперед і з піснею. До цього моменту важливо тримати поставу і не горбиться інакше валик буде там кайфувати і наростати і нависати. Розправляйте плечі", – порадила Луценко.

Раніше "Знай.uа" писав про те, що самий популярний фітнес-тренер України Аніта Луценко опублікувала на особистій сторінці в Instagram поділилася одкровенням з покронниками у величезному пості . Вона поділилася спогадами про те, як сама страждала від зайвої ваги і знайшла в собі сили його побороти.