Аплодували стоячи: фільм про Донбас завоював Канни

поділитись
Фільму "Іній" (Frost) аплодували стоячи

Фільм про події на Донбасі "Іній" (Frost) спільного литовсько-франко-польсько-українського виробництва, режисером якого є Шарунас Бартаса,  на 70-му Каннському міжнародному фестивалі зустріли надзвичайно тепло

Стрічку демонстрували в рамках секції "Двотижневик режисерів". Після перегляду фільму зал аплодував стоячи.

Нагадаємо, у фільмі знялися зірки світового кіно Ванесса Параді, Анджей Хіра та інші. Зйомки фільму проходили в районах, наближених до зони проведення АТО.

За сценарієм, литовський хлопець Рокас одного разу приїжджає в Україну і бачить справжню окупацію і війну. Реальність виявляється набагато жорсткішою за романтичні уявлення юнака про війну.

 Впливове західне видання Libération внесло стрічку "Іній" в список 20 фільмів, заради яких варто піти в кіно в 2017 році. Фільм Шарунаса Бартаса опинився в цьому списку поряд з новими стрічками Мартіна Скорсезе, Філіпа Гарреля, Лава Діаса та інших.

Відео, яке демонструє захоплену зустріч глядачами Каннського фестивалю фільму "Іній", опублікував на своїй сторінці в Facebook продюсер Володимир Філіппов.
 

Як повідомляв портал "Знай.ua",  у фільмі  "Іній" одну з головних ролей зіграла Ванесса Параді. Вона втілила на екрані образ журналістки, яка працює в зоні АТО.

Автор матеріалу: 
Надія Царук
Теги: 
Каннський кінофестиваль, Іній, фільм, фільм про Донбас
Шейк просто світилась від щастя
0
0
22:50 23.04.2018
Музикант використовував страховку, проте в одному з дублів він все ж не втримався на мотоциклі
0
0
21:27 23.04.2018
Зірка оригінально прорекламувала колекцію спортивного одягу
0
0
20:02 23.04.2018
Колегами Лірника по проекту стали учасник російського Comedy Club Роман Юнусов та шоумен Іван Чуйков
1
0
19:36 23.04.2018