Відома співачка Анна Седокова вперше зізналася: для неї особисто цей рік був занадто тяжким, тому з надією чекає початку 2018-го, котрий може щось змінити на краще.

Зірка опублікувала у своєму Instagram знімок із яскравим макіяжем, де вона позує у ліжку із повітряними кульками – ніби натякаючи на свої мрії та позитивний настрій, повідомляє Clutch.

"Кінець року такий вже дуже дивний. Стільки розчарувань і розставань; (Чомусь хоче він мене навчити, мабуть. Вчора весь день збиралася вночі погуляти, цілий день налаштовувалася (в якій, до речі, момент життя я опинилася оточена обставинами, що на це потрібен весь день. Вбралася, вклалася, червоною помадою нафарбувалася, попрощалася з донькою, пішла. Сіла до неї на ліжко, подивилася серіал і заснула з нею. Добре хоч сфотографувати мене попросила, щоб так прикро не було ", - зазначила вона.

Популярні новини зараз

Відпочинок за кордоном у 2021 році: які вимоги до українців висунули Італія, Іспанія, Єгипет, Туреччина та інші країни

"Холостяк" Михайло Заливако зізнався, що підписав з Ганною Богдан контракт: "У мене просто хе*ові умови"

Віктор Павлік "втік" від Каті Репяхової і знайшов, з ким кайфонути: "Дуже класна"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

Седокова запевняє: не розуміє, чому їй так складно даються кардинальні рішення в особистому житті:

"Невже, я так і проведу залишок життя з кульками, роботою, дітьми, собаками і Буніним під пахвою? А може просто реальне життя не для мене і я вже розучилася в ньому жити? На концертах мені легко і просто, на концертах я щаслива. Там мої пісні, там я працюю і дарую свято. Мені його дарувати більше подобається. Я розучилася жити по-іншому і коли ж цей рік вже закінчиться ... ", - написала виконавиця.

Дивіться: Анна Седокова, "Перше кохання"

Як повідомляв портал "Знай.ua", Седокова спокусила фанатів новим образом.