Співачка, модель і просто красуня Даша Астаф'єва вирішила спробувати свої сили у новому для себе амплуа і стала ініціатором власного культурного проекту StanD'Art, в якому вона не тільки ідейний натхненник, а також натурщиця та художник.

За інформацією JetSetter.ua, співачка назвала своє творіння трафаретом, через який вона показує сучасну жінку і найдрібніші подробиці її світу.

"Адже насправді образ жінки відточується дикою природою, свободою і духом, і це не зламати ні часом, ні модою. Творчість відгукується в тих, хто на одній хвилі!", - наголосила вона.

У втіленні задуму Астаф’євій допомагали художник Сергій Піскунов та фотограф Ілля Ратман. Співачка підкреслила, що спочатку силу і світло жіночої природи вони вирішили втілити у фото, а згодом це відтворять у живописі у стилі "гіперреалізм".

Цим проектом співачка хоче мотивувати дівчат "повернутися до витоків своєї справжньої місії: бути жінкою, дружиною і мамою, а найголовніше – музою як в неймовірно прекрасні, так і в непереборно складні моменти свого життя".

Популярні новини зараз

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "збільшити груди і приховати живіт"

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Вагітна MamaRika в купальнику надула губки біля басейну - "З целюлькою і трошки дурненька"

"Холостяк" Заливако задумався над емоціями поруч з Ганною Богдан: "Щирості в ній немає"

Показати ще

На портрет у стилі гіперреалізму йде понад 140 годин, і витримати це під силу далеко не кожній моделі. Саме тому учасники проекту вирішили спочатку зробити фотографії, максимально деталізувавши їх. Потім цю красу на полотно перенесе Сергій Піскунов, гуру вітчизняного гіперреалізму і наставник Астаф'євої в живописі.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", бойфренд співачки Артем Кім втрапив у серйозні неприємності і тепер змушений носити електронний браслет.