Пуерториканський музикант Луїс Фонсі, який написав та виконав популярну пісню Despacito, висловив обурення тим, що президент Венесуели Ніколас Мадуро використав його хіт у політичних цілях.

"Я не давав дозволу використовувати пісню або міняти її слова з політичними цілями. Мою музику не можна використовувати для пропаганди", - написав Фонсі у Twitter.

Трек Despacito зі зміненими словами прозвучав на мітингу на підтримку Мадуро 23 липня. Президент закликав венесуельців взяти участь у виборах до національних установчих зборів.

Наразі невідомо, чи збирається Фонсі юридичним шляхом намагатися заборонити Мадуро використовувати Despacito.

Популярні новини зараз
Пенсії зростуть? Ось які доплати отримають українці 60+ вже з січня 2026 МОН міняє правила вступу до вузів Менше бути не може: кому держава гарантує пенсію у 6,1 тис. грн ПриватБанк може залишити без грошей через перекази з картки на картку
Показати ще

Луїс Фонсі виконав хіт Despacito спільно зі своїм співвітчизником Дедді Янкі. За півроку пісня стала рекордсменам за кількістю прослуховувань у стримінгових сервісах. На YouTube кліп переглянули 2,7 млрд разів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Малайзії заборонили пісню Despacito через надто відвертий текст.