Як повідомляє Clutch.ua відомий український співак і суддя шоу «Голос країни 8» Сергій Бабкін пояснив, чому учасники його команди на проекті закохуються.
В рамках шоу «Голос країни 8» Сергій Бабкін прославився не тільки ідеальним підбором пісень для підлеглих, але і тим, що вміє зводити закоханих. На проекті завдяки йому вже народилося дві пари.

У минулому році одружилися учасники шоу «Голос країни 7» талановиті Віра Кекелія і Роман Дуда, які були підопічними Бабкіна. А нещодавно відносини почали будувати й інші учасники – юні Анастасія Мацуцька і Давид Стеблюк.
Як у нього виходить зводити людей, Бабкін розповів у «Сніданок з 1+1». «Як відомо, в команді Бабкіна не один тренер, а два. Сніжана і я. Тому, ми просто подаємо приклад», — розкрив секрет Сергій.
Також артист пояснив, що перемога-не головне. За словами Бабкіна, головне завдання, «щоб учасники щось зрозуміли, чим-то поділилися, яскраво проіснували на сцені і доставили задоволення і собі, і людям».
Сергію поставили провокативне запитання, чи вважає він новий сезон сильніше попереднього. На це співак відповів, що 8 сезон проекту зовсім інший. «Тут такі самобутні персонажі, такі самородки, дуже дивні іноді, але дуже цікаві», — відверто висловитися Бабкін.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що відомий український артист, співак і тренер проекту "Голос країни" Сергій Бабкін приурочив зміни в своїй зовнішності до світлого дня Великоднього тижня – Чистого четверга і збрив бороду. Шанувальники члена журі "Голос країни" емоційно відреагували на таке перевтілення кумира. "Чисте небо, чисті думки, Чистий четвер. З святом", - пише в публікації Бабкін. У своєму Инстаграме Сергій Бабкін ділиться з фанатами подіями своїй професійній і особистому житті. Так, передплатники знають те, що дійсно важливо для виконавця. Він показує, як готувався до танцю із дружиною, хто потрапив у його команду "Голосу країни" і де відбудеться його наступний виступ.