Одна з найартистичніших танцювальних пар на телешоу "Танці з зірками 2017", за якою з найбільшою цікавістю слідкують глядачі, Сергій та Сніжана Бабкіни розповіли, як змінились їхні стосунки під час участі в шоу.

Як виявилось, саме Сніжана стала ініціатором їхньої участі у проекті, і ні разу не пошкодувала про цей крок, тому що завдяки "Танцям з зірками" їхні стосунки стали міцнішими.

"Ми пізнали одне одного з нового боку, відкрили якісь риси, які без танців не проявлялись, таїлись десь на глибині наших характерів. І це неймовірно",– зізнався співак, дивлячись в очі своїй коханій.

Сніжана додала, що вона відчула зовсім інші, нові емоції.

"Все стало по-іншому. Я навіть відчула, як Сергій може по-новому для мене дихати", – каже Сніжана.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська розкрила секрет сімейного щастя з Борисюком: "Вип'ємо?"

Дружина Дзідзьо відверто розповіла про проблеми в родині: "Не ночує вдома"

17-річний школяр зарубав сокирою батьків і маленьку сестру: мріяв стати блогером

Головне за ніч: "втеча" Віктора Павліка і Реп'яхової, НП в літаку, Полякова без волосся і загадкова загибель українки

Показати ще

У шостому прямому ефірі, який відбудеться цієї неділі, 1 жовтня, учасники танцювальних пар повинні будуть обмінятись партнерами, щоб ускладнити ще більше їхні тренування. Сніжана Бабкіна зізналась, що не буде ревнувати чоловіка до нової партнерки у наступному ефірі.

"Ми готові до цього випробування, адже, в першу чергу, ми є акторами", – сказала артистка.

Зіркове подружжя також зізналось, що у них вже є свої улюблені постановки на проекті і одна із них– це контепорарі з першого прямого ефіру та бродвейський джаз з фільму "У джазі тільки дівчата".

"Я за один день став на підбори: до цього ми танцювали просто у формі. Тепер розумію всіх жінок, які кожного дня ходять на підборах – це дуже складно", – каже Сергій.

Як повідомляв портал "Знай.ua", неймовірне перевтілення Сергія Бабкіна в жінку на танцювальному шоу зачарувало навіть строге журі.