Російський бізнесмен Чермен Дзотов, який зустрічався з Анастасією Волочковою, заявив, що окрім опублікованих хакерами інтимних фото балерини, є ще й відео з її участю.

За інформацією російських ЗМІ, Дзотов зустрічався з Волочкової у 2015 році. Пара вже розлучилася, а відверті кадри екс-коханець зберігав у соцмережі. Хакери зламали його сторінку та викрали їх. Виявилось, у бізнесмена були не лише фото, а й відео з балериною. Він побоюється, що зловмисники опублікують і його.

Дзотов також заявив, що частіше за все зустрічався з Волочковою у неї. За його словами, побачення були рідкими, але палкими. Також екс-коханець Волочковою розповів деякі інтимні подробиці про неї.

"Вона в усьому прекрасна!", - відповідь Дзотова на запитання про те, яка Волочкова у ліжку.

Крім того, бізнесмен пообіцяв нагороду у 20 тисяч рублів тому, хто допоможе знайти хакера, який злив у мережу його інтимні фото з Волочковою.

Популярні новини зараз

Українським водіям повідомили про нові правила на дорогах: готуйте автомат

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Лутковська пояснила, чому багато українців відмовляються від щеплення

Показати ще


Волочкова і Дзотов

Раніше Дзотов пояснив, як саме фото з Волочковою опинились у мережі.

"Я тримав фотографії в особистих повідомленнях у соціальній мережі. Мені здавалося, що так буде безпечніше, бо жорсткий диск легше зламати або викрасти. Півроку від шахраїв не було звісток, поки два дні тому мені не стали надходити повідомлення з мого старого номера з вимогою заплатити 20 тисяч рублів або вони оприлюднять мої інтимні фото", - розповів він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", хакери опублікували ті самі фото з Волочковою та викликали обговорення фанатів.