Нещодавно спритні репортери підрахували доходи і витрати Алли Пугачової та її молодого чоловіка Максима Галкіна. Суми злили в інтернет, де отримали масу обурення.


Виявляється, що за одне приватне або корпоративне виступ Алла Борисівна отримує мінімум 250 тисяч євро – це близько 18 мільйонів рублів. Для порівняння: молодий чоловік Примадонни, телеведучий, співак, шоумен Максим Галкін заробляє за один вихід на сцену в багато разів менше – 50 тисяч євро (3,6 мільйона рублів).

Витрати у подружжя дуже значні. Так, за послуги домробітниці Галкін і Пугачова платять близько 1,5 тисяч євро (більше 100 тисяч рублів). При цьому зміст замку в підмосковному селі Бруд зірковій родині обходиться в 500 тисяч рублів на місяць.

Діти Алли і Максима, чотирирічні Гаррі і Ліза, теж не обділені грошима. Вони відвідують елітний дитячий садок, на який щомісячно йде 650 тисяч рублів. Сина і дочку навчають грі на музичних інструментах, хореографії та іноземним мовам, з ними завжди є няня. Вона отримує близько трьох тисяч євро на місяць.


Що й казати, ця інформація наробила чимало галасу в Мережі. Люди обурювалися і писали образи. "Ні сорому ні совісті! Тут над кожною копійкою трясешься, а ці діти ходять в илитный садок (тут і далі орфографія і пунктуація авторів збережені. – Прим. ред.)", "Комуналка ЖКГ нині дорога", "В той час як комусь нема чим платити за квартиру, інший з жиру спускає цілі стани", "Цікаво, податки з гонорару заплатить? Їй жити на пенсію важко, вся країна живе, а їм важко... ФУ", "Дійсно, що за бардак, звідки ж такі гроші? жирують на гроші, які нормальним працею за все життя не за працюєш. Кому ж на Русі жити добре ?всім, тільки не російською! і нікому діла нема, а куди дивиться СК? та нікуди!" – взялися за цькування користувачі Мережі.

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом різко перейшла на українську: "Мовний режим"

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Розлучений Дзідзьо погарнішав на очах і розповів Каті Осадчій усе: про колишню Slavia - ні слова

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

Раніше "Знай.иа" повідомляв про те, що Алла Борисівна не відразу поспішила звернутися за консультацією до лікарів, а коли все ж таки відвідала лікаря, їй був поставлений невтішний діагноз. Тепер Примадонні належить боротися з діабетом другого типу. Високий цукор в крові, який притаманний цього типу діабету, передбачає слідом за собою численні гормональні та метаболічні порушення. Через деякий час хвороба починає виводити з ладу серцево-судинну систему. При недостатньо ефективній терапії хворим доводиться стикатися з дестабілізацією роботи нирок, а також інших систем виснаженого організму.