Легендарний продюсер української сцени Володимир Бебешко продовжує робити аранжування для російських артистів, проте з 2013-го року змінив ставлення до деяких з них.

Про це йдеться в статті для 24 каналу.

"Я працював з усіма, кого ви знаєте: Кіркоровим, Басковим, Леонтьєвим. І продовжую. Зараз працюю з Вайкуле. Ставлення змінюється до тих, хто погано ставиться до моєї країни. Якщо вони висловлюються, що ми "бандерівці" і "фашисти", то викреслюю їх зі свого життя. Це просто неприємно. Якщо спілкуються нормально, і ми не чіпаємо політичних тем, а тільки музичні, з тими я співпрацюю і спілкуюся. Це принципова позиція", – сказав Експерт.

Також він додав, що з дуже багатьма, хто торкався політичну тему і недобре говорив про Україну, він перестав спілкуватися. Як це було з Лолітою Мілявською, наприклад.

Популярні новини зараз

Донька Сніжани Єгорової, яка підтримала Путіна, "відреклася" від матері: "Відчуваю сором"

У Дніпрі 21-річний військовий розстріляв 5 осіб з автомата, оголошено план перехоплення і розшук: що відомо про солдата

Рада збільшила розмір аліментів на дітей: платитимуть бабусі, брати і вітчими – деталі нового Закону

Астролог Ганна Вергелес заявила, що всі Тельці та Скорпіони протягом року проходитимуть свої кармічні уроки

Показати ще

"Так. Я співпрацював з Басковим, Кіркоровим. У 2013-му вони почали писати:

– Шо там у вас бандеравци вирують?

– Хлопці, а ви знаєте, звідки я?

– Звідки?

– Зі Львова. Так я і є бандерівець. Ви співпрацювали 10 років з бандерівцем. І не знали цього", - розповів він.

Бебешко також висловив свою думку про шоу-бізнесових запроданців, заявивши, що саме політики в першу чергу повинні припинити співпрацю з Росією. Також він додав, що його артисти не працюють в РФ.

"Дуже болюче питання. Всі українські артисти готові підтримати цей закон і не їздити в Росію за однієї умови: якщо всі чиновники перестануть мати зв'язок з Росією.Тобто, якщо політики перестануть продавати свої продукти, торгувати і заробляти на тому гроші. Нехай покажуть приклад – і ми так само припинимо співпрацювати. Поки вони це не зроблять – немає сенсу. Вибірково це бути не може. Все – так. Ніхто – ніхто. Тому що це неприємно. Як це: нас артистів гнати, а самим торгувати?

І ще. Мої артисти не їздять в Росію і не заробляють там гроші. Це принципово", - заявив він.

Нагадаємо, нещодавно український продюсер Володимир Бебешко розповів, з чого починав свою кар'єру популярний співак Олег Винник.

Як повідомляв Знай.ua, 1 березня із концертом до Києва зібрався приїхати відомий російський виконавець Олександр Малінін: ця новина вмить обернувся в соціальних мережах справжнім скандалом.

Також Знай.ua писав, гібридна війна між Росією і Україною продовжує набирати обертів. Тепер вона добралася і до вітчизняного шоу-бізнесу.