Відомий російський актор Олег Табаков позбувся своїх заощаджень, які зберігав у банку "Клієнтський". Під виглядом видачі кредитів у нього викрали понад півмільярда рублів.

Про це повідомляють російські ЗМІ. Серед потерпілих виявилося чимало відомих особистостей, серед них і керівник МХТ імені Чехова Олег Табаков. У артиста вкрали з рахунків 677 мільйонів рублів.

Гроші клієнтів викрадалися і видавалися фізичним особам у вигляді кредитів. Останні ж не підозрювали ні про які махінації. Агентство зі страхування вкладів подає позови до десятків громадян, а сума вимог сягає декількох сотень мільйонів рублів.

Проти керівників банку "Клієнтський" вже відкрито низку кримінальних справ. Слідчий комітет Росії об'єднав їх в одне провадження. Колишній в.о. голови правління банку Ілля Волосевич оголошений в міжнародний розшук.

Слідчі також не можуть вийти на зв'язок з екс-головою правління "Клієнтського" Андрієм Лопатовим. Він не з'явився ні на один допит. Лопатов втік від слідства і ховається в США. Ймовірно його теж незабаром оголосять в міжнародний розшук.

Популярні новини зараз

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

Тіна Кароль приголомшила екстримом з 11-річним сином: "Ти тільки акуратно"

Сапер Іван похвалився розробкою для ЗСУ: як знешкоджувати міни за допомогою гарпуна

Показати ще

Актор прославився низкою ролей у кінострічках та мультфільмах. Однією з найвідоміших у його кар'єрі стала озвучка героя відомого мультфільму "Троє з Простоквашино" кота Матроскіна.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, український актор Остап Ступка підрахував кількість російських діячів культури, які до сих пір працюють в Україні.