Новоспечені голлівудські батьки маленьких двійнят Джордж та Амаль Клуні поки що не розповідають подробиці про первістків, а просто насолоджуються своїм щастям. А от бабуся та дідусь охоче спілкуються з пресою та розповідають про своїх онуків.

Батьки актора Джоржда Клуні побачили маленьких Александра та Еллу одразу після їх народження, щоправда лише по Skype, - пише ТСН.


Фото: Клуні з батьками


Нік Клуні розповів, що у дітей темне волосся, а ніс онука такий, як і в його зіркового батька.

Крім того, щасливий свекор не забув похвалитися і невісткою, він розповів, що Аммаль йому дуже подобається, він навіть називає її "супержінкою".

Популярні новини зараз

Катерина Репяхова народила Віктору Павліку сина: відомі ім'я, зріст і вага малюка

Регіна Тодоренко втратила найріднішого чоловіка в день народження: "Спочивай з миром"

Могилевська зі сльозами звернулася до покійного Чапкіса: "Спасибі за наше весілля"

Помер хореограф і суддя шоу "Танці з зірками" Григорій Чапкіс

Показати ще

"Амаль прекрасна. По відеозв'язку розповідала нам про пологи. Ще минулого тижня вона жартувала, що стала великою, як будинок. Вони з Джорджем все роблять правильно. Після народження дітей очі їхнього батька виглядали скляними - так що я не впевнений, що він був тверезий. Жартую!" – сказав щасливий дідусь.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", 56-річний Джордж Клуні вперше став батьком, його 39-річна дружина Амаль подарувала йому королівську двійню – хлопчика Александра та дівчинку Еллу.